Vinaora Nivo Slider

Na stronie szkoły zaktualizowany został program wychowawczy i profilaktyczny szkoły, a także plany dowozu, odwozu oraz Regulamin Świetlicy (zakładka ŚWIETLICA). Uaktualniono także wykaz wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariusza i Plan Pracy Wolontariatu (zakładka SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA). 

Dnia 11 września 2016 r. o godz: 1400 odbył się Festyn Rodzinny w naszej szkole. Wraz z Radą Rodziców przygotowaliśmy dla dzieci i całych rodzin moc atrakcji: były zawody w boule, dmuchany zamek, konkurencje zręcznościowe z nagrodami, malowanie twarzy, kawiarenka z pysznymi plackami upieczonymi przez rodziców oraz tradycyjnym wiejskim chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Pogoda dopisała a wszyscy świetnie się bawili.

 

FOTO

morownica plakat

Nowy plan lekcji obowiązujący od 12 września 2016 jest już dostępny w zakładce PLAN LEKCJI.

 

W poniedziałek rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych dostaną karteczki ze szczegółowym planem pracy na cały tydzień. W poniedziałek dzieci z oddziałów przedszkolnych kończą o następujących godzinach:

 grupa młodsza o 13.00

Czytaj więcej...

Rozpoczął się nowy rok szkolny a z nim nowe wyzwania, nadzieje, ale i problemy. Przepraszam za zaistniałe problemy organizacyjne, choćby z planem zajęć czy dowozem, ale początki zawsze są trudne. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się przy szkole w Bronikowie. Początek o 1400. Wraz z Radą Rodziców przygotowaliśmy dla dzieci i całych rodzin moc atrakcji (m. in. dmuchany zamek, konkurencje zręcznościowe z nagrodami, kawiarenkę z pysznymi plackami upieczonymi przez rodziców oraz tradycyjnym wiejskim chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Pogoda ma być piękna, więc jeszcze raz serdecznie zapraszam!!!

Czytaj więcej...

UWAGA!!! Od przyszłego tygodnia będzie obowiązywał nowy plan lekcji, w związku z tym plan dowozów i odwozów od 12 września może jeszcze ulec delikatnym modyfikacjiom.

 

Wtorek 06.09.2016

Dowozy:

Kurs pierwszy:

650 – Morownica I (kurs dla gimnazjalistów i uczniów klas V – VI szkoły podstawowej oraz uczniów młodszych zgodnie z decyzją rodziców)

Dojazd do szkoły ok. 700

Kurs drugi:

Czytaj więcej...

Po ewentualnej korekcie w poniedziałek zostanie na stronie internetowej zamieszczony szczegółowy plan dowozów i odwozów na cały tydzień

 

Dowozy:

 

Kurs pierwszy:

650 – Morownica I (kurs dla gimnazjalistów i uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej oraz uczniów młodszych zgodnie z decyzją rodziców)

Dojazd do szkoły ok. 720

Czytaj więcej...

W zakładce ŚWIETLICA można pobrać deklarację korzystania ze świetlicy szkolnej dla dojeżdżających uczniów. 

 

Dowozy:

655 –  Sikorzyn

700 – Morownica I (kurs dla gimnazjalistów i starszych klas szkoły podstawowej)

715 – Machcin

Dojazd do szkoły ok. 720

735 –  Nowe Szczepankowo

Czytaj więcej...

8:00 Msza Św.
9:00 Rozpoczęcie roku szkolnego przed budynkiem szkoły 

DOWOZY:

Czytaj więcej...