Vinaora Nivo Slider

W najbliższy poniedziałek, 29 sierpnia odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych przy naszej szkole podstawowej.  

Na zebraniu podamy grafik zajęć, będzie też można wpłacić ustaloną przez rodziców kwotę 60 złotych na wyprawkę dla dziecka.

Początek zebrania o godzinie 18 00

Na godzinę 19 00 zaplanowane jest zebranie Rady Rodziców.

 

Zapraszam serdecznie!

mgr Piotr Filipowicz

dyrektor Zespołu Szkół

w Bronikowie

Podręczniki  do oddziałów przedszkolnych

 

DZIECKO 3 LETNIE

Pakiet Kolorowy start. Trzylatek  /ok. 63 zł./ - wydawnictwo „MAC”

Rodzice, którzy zadeklarują udział dziecka w zajęciach z religii nie kupują żadnych książek

 

Czytaj więcej...

 

DSC06647

 

W dniu 23 czerwca 2016r. w naszej szkole w ramach programu „Bezpieczne wakacje” odbył się apel profilaktyczny pt. „Bezpieczne wakacje”, przygotowany przez p. Karolinę Frąk i p. Emilię Ornoch wraz z uczniami z klasy II szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...

 

IMG 0943

 

Dnia 22 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i II sp. wraz z wychowawczyniami udały się do lasu, aby tam spotkać się z leśnikiem p. S.Jankowskim.

Czytaj więcej...

W czwartek, 23 czerwca odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za konkursy z całego roku szkolnego. Na 4 i 5 lekcji porządkowanie klas i zajęcia wychowawcze z wychowawcami klas. Odwozy po 5 lekcji. Przypominam, że jest to normalny dzień pracy szkoły i obecność uczniów jest obowiązkowa!!!

Czytaj więcej...

 

20160614 120307

 

W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole trwał projekt edukacyjny pt: "Mały Mistrz".

Czytaj więcej...

 

DSC 0037

 

Dnia 20 czerwca uczniowie klasy I i II gimnazjum wraz z opiekunami tj. p. Karoliną Frąk,  p. Bernadetą Bojek i p. Pauliną Jurgą udali się do pobliskiego zakładu pracy FKS Okucia Okienne i Drzwiowe Sp. zo.o. w Bronikowie. Celem wizyty było poznanie specyfiki i charakteru pracy w w/w zakładzie.

 

Karolina Frąk

Doradca zawodowy

 

DSC 0338

 

W minioną sobotę odbył się Gminny Dzień Dziecka w Śmiglu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie od klasy I szkoły podstawowej do klasy III gimnazjum.

Czytaj więcej...

 

DSC06597

 

W piątek 17 czerwca 2016 klasa III gimnazjum w ramach zajęć z EDB zwiedziła Powiatową Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie oraz Komendę Powiatową Policji w Koscianie. 

Czytaj więcej...