Vinaora Nivo Slider

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający od wielu lat w Zespole Szkół w Bronikowie został uhonorowany medalem z okazji 25- lecia WOŚP dla wyróżniających się sztabów.

Czytaj więcej...

IMG 2658

 

W ramach Dnia Dziecka przedszkolacy wyjechali do Wioski do Krainy Zabawy"Bogilu" oraz do Straży Pożarnej do Kościana gdzie bardzo miło spędzili czas. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Dzieci były zmęczone, ale bardzo zadowolone, co widać na poniższych zdjęciach.

Czytaj więcej...

 DSC09619

 

W dniu 3 czerwca 2017r. w Świetlicy Wiejskiej w Morownicy odbyła się uroczystość pt. „Być kobietą, być kobietą…”. Impreza odbyła się w ramach projektu „Lokalne Grupy Działania”. Organizatorem projektu była p. Izabella Szablewska, prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA w Śmiglu, zaś pomysłodawczynią p. Karolina Frąk wraz z wolontariuszami z Zespołu Szkół w Bronikowie.

Czytaj więcej...

IMG 2566

 

Rodzice przedszkolaków chętnie włączają się w akcję czytania dzieciom bajek. W ostatnim czasie książki czytały panie: Barbara Skrobała- mama Kacpra, Joanna Maćkowiak- mama Oktawiana oraz Pani Dorota Ratajczak- szkolna/przedszkolna kucharka.

Czytaj więcej...

seanse kinowe   Bronikowo

W piątek 26 maja obchodziliśmy  w naszej szkole Dzień Drzewa połączony z podsumowaniem projektu gimnazjalnego ,,W poszukiwaniu pomników przyrody’’. W pierwszej części wzięli udział uczniowie  gimnazjum oraz klas VI i V szkoły podstawowej. Klasa III przedstawiła działania podjęte w ramach projektu, które zaowocowały uznaniem dwóch platanów klonolistnych za pomniki przyrody. Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny ,,Magiczne Drzewo’’. Pierwsze miejsce zajęła Paulina Frąckowiak, drugie Katarzyna Skowron, trzecie Arkadiusz Lorenz.

Czytaj więcej...

DSC02729

 

W dniach od 16-19 maja kl. I gim. wraz z p. dyrektorem Piotrem Filipowiczem i wychowawcą p. Wojciechem Wieczorkiem uczestniczyła w wycieczce klasowej Kraków - Zakopane - Oświęcim.

Czytaj więcej...

IMG 2440

 

W pierwszych dniach maja rodzice dzieci przedszkolnych włączyli się w akcję czytania bajek. Pani Małgorzata Rodewald mama Róży, Szymona i Mateusza przeczytała wszystkim dzieciom bajkę pt."Kot w butach" "Kopciuszek", a pani Katarzyna Szymańska - mama Lenki przeczytała bajkę pt."Księżniczka żaba" oraz "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" ze Złotej Kolekcji Bajek Disneya.

Czytaj więcej...

WP 20170511 11 30 05 Pro

 

W dniu 11 maja 2017r. wolontariusze wraz z opiekunem Karoliną Frąk uczestniczyli w happeningu z okazji „Europejskiego Tygodnia Młodzieży”.

Czytaj więcej...

W sobotę 22 kwietnia odbył się I Gminny Przegląd Młodych Talentów „Perła”. Koncert ten odbył się w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie. Młodzi artyści prezentowali swoje talenty w różnych dziedzinach sztuki.

Czytaj więcej...