Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W dniu 23 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną  lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie.


Wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów  zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą podane do publicznej wiadomości w siedzibie placówki oraz na stronie internetowej www.bronikowo.pl  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r./Dz.U. z 2020 r.,poz.530/.

Czytaj więcej...

12 

 

Mamy kwiecień, a jak już wspominałam wcześniej kwiecień jest miesiącem zdrowia, dlatego dzisiaj chcę Was zachęcić do aktywnego stylu życia.

Czytaj więcej...

92688003 2921411507902108 4293247337691611136 n

 

Konkurs z okazji Światowego Dnia Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia.
Z tej okazji zapraszamy dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych z gminy Śmigiel do zabawy!

Czytaj więcej...

IMG 5646

 

Dobiegła akcja profilaktyczna pt. „Moje zdrowe i pyszne śniadanie”, która w naszej szkole przebiegała od 03 – 08. 04.2020r.

W akcję włączyli się uczniowie klasy I, II, III,V, VI i VII oraz przedszkolacy.

Bardzo dziękuję uczniom za zaangażowanie i aktywne włączenie się do akcji.

Czytaj więcej...

Archidiecezja poznańska przygotowała stronę internetową dotyczącą przezywania Świat Wielkanocnych w czasie pandemii. Wystarczy wejść na stronę Święta w domu i można dowiedzieć się, jak przygotować święconkę czy przeżyć Triduum Paschalne. Są też ciekawe materiały dla dzieci. 

 

Zofia Adamczak

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!

Miesiąc kwiecień jest miesiącem zdrowia, zatem WSZYSCY powinniśmy zwrócić większą uwagę na to jak żyjemy, jak się odżywiamy i jaki styl życia prowadzimy.

Dnia 3 kwietnia 2020r. ogłosiłam na stronie internetowej szkoły akcję profilaktyczną pt. „Moje zdrowe i pyszne śniadanie”, do której jeszcze raz Was serdecznie ZAPRASZAM.

Dzisiaj chciałabym Was zachęcić Drodzy Rodzice i Uczniowie do przejrzenia ciekawych i przydatnych filmików na temat zdrowego odżywiania. Szczególnie zachęcam do skorzystania z propozycji na kanale You Tube p. Agnieszki Piskały, specjalisty ds. żywienia.

Czytaj więcej...

zdrowie

Dziś przypada 15. rocznica śmierci Karola Wojtyły, świętego Jana Pawła II.

Biskupi zachęcają w tym dniu do modlitwy w domu i włączeniu się w obchody rocznicowe poprzez media. Modlitwa za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II może być wielką pomocą dla nas w tych trudnych czasach. Na Franciszkańskiej, w Krakowie pod oknem papieskim, możemy być online.

O duchową łączność w tym dniu apeluje także ks. kard. Stanisław Dziwisz, który zachęca, ABY O GODZ. 21.37 ZAPALIĆ W NASZYCH OKNACH ŚWIECE i za wstawiennictwem św. Jana Pawła II modlić się o ustanie pandemii koronawirusa.

Zofia Adamczak

 

Proszę śledzić na bieżąco zakładkę Nauka zdalna - materiały na stronie szkoły, ponieważ codziennie pojawiają się nowe rzeczy do pobrania.

W związku z zagrożeniem epidemicznym i nowymi obostrzeniami dotyczącymi rozprzestrzenienia się koronawirusa proszę rodziców klasy III o odbieranie materiałów edukacyjnych dla swoich dzieci jutro od 12.00 do 15.00 (a nie od 8.30 jak było w poprzednim komunikacie) i ewentualnie w kolejne dni od 11.00 do 15.00.

 

Do szkoły jednocześnie może wejść tylko jedna osoba, pobrać materiały ze stolika i wyjść.

 

Proszę przestrzegać procedur!!!

 

Pozdrawiam!

Piotr Filipowicz