Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Bezpieczny wypoczynek

Przed Wami drodzy uczniowie długo wyczekiwany moment – WAKACJE J        

Niektórzy z pewnością spotkają się z przyjaciółmi inni wybiorą się na rodzinne wyjazdy.

Jednakże wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo.

Jak powinniśmy postępować, aby wakacje zawsze kojarzyły nam się z samymi przyjemnościami?

Czytaj więcej...

INFORMACJE DOTYCZCE ZAKOCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020

W zawiązku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego konieczne jest zdanie podręczników, książek z biblioteki oraz opróżnieni szafek uczniowskich. W związku z trwającym nadal zagrożeniem związanym z koronawirusem i koniecznością zachowania reżimu sanitarnego wyznaczam piątek, 19 czerwca 2020 na rozliczenie się z książkami oraz opróżnienie szafek. Będzie można też rozliczyć się ze zdjęciami (dotyczy uczniów młodszych klas szkoły podstawowej, rozliczenie zdjęci w oddziałach przedszkolnych będzie po 22 czerwca a informacje szczegółowe przekażemy w najbliższych dniach).


W najbliższy poniedziałek, 15.06.2020 r. prześlę poprzez komunikator szczegółowy harmonogram i procedurę. Każdy uczeń będzie miał wyznaczony dokładny czas przybycia do szkoły. Informuję, że kluczyki do szafek będzie zdawała tylko klasa ósma. Pozostali uczniowie po opróżnieniu szafki zachowują kluczyki na następny rok szkolny.

 

Pozdrawiam!

Piotr Filipowicz

Oddział Terenowy w Poznaniu zaprasza dzieci i młodzież z klas I-VIII szkół podstawowych z terenu woj. wielkopolskiego, do udziału w konkursie „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”.

Konkurs obejmuje dwie kategorie :

  1. Wykonanie przez uczestników będących uczniami klas I-IV Pracy konkursowej w formie pracy plastycznej z użyciem hasła „#KupujŚwiadomie – PRODUKT POLSKI” (praca plastyczna powinna być wykonana w formacie A4 jednostronnie, dowolną techniką, w formie np.: rysunku, komiksu, plakatu itp.).
  2. Wykonanie przez uczestników będących uczniami klas V-VIII pracy konkursowej w formie audiowizualnej w postaci krótkiego filmu promocyjnego/spotu reklamowego z wykorzystaniem logotypu PRODUKT POLSKI oraz hasła #KupujŚwiadomie. ( film promocyjny/spot reklamowy powinnien być wykonana w dowolnej technice filmowej, nieprzekraczający 60 sekund i dostarczona na nośniku optycznym (płyta CD, DVD).

Czytaj więcej...

zapisy 2020 21 plakat przeduony termin

konsultacje od 01.06.2020 1

wyniki

31 MAJA wiatowy Dzie bez Papierosa 2 DZIEŃ BEZ PAPIEROSA – KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I - III

W niedzielę 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Święto zostało zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia. Zwraca uwagę na zagrożenia związane z używaniem tytoniu. W naszej szkole realizujemy program edukacji antynikotynowej „Nie pal przy mnie, proszę!” , który jest adresowany dla uczniów klas I – III i ich rodziców.

Program ten jest kolejnym ważnym elementem programu profilaktycznego realizowanego w naszej szkole w ciągu całego roku. Stanowi on niejako dopełnienie Dnia Profilaktyki, obchodzonego w naszej szkole w dniu 21 marca.      

Czytaj więcej...