Vinaora Nivo Slider

Nowy plan lekcji obowiązujący od 13.02.2017 jest dostępny w zakładce PLAN LEKCJI. Od poniedziałku będzie udostepniony również w dzienniku elektronicznym. 

 

DSC08386

 

Dnia 26 stycznia 2017 dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były także wspólne tańce i poczęstunek. Nad całością czuwały pani Lucyna Stanek, pani Jolanta Szymlet oraz pani Weronika Jankowiak.

Czytaj więcej...

Dnia 24 stycznia 2017r. uczniowie klasy II gimnazjum z naszej szkoły wraz z pedagogiem szkolnym p. Karoliną Frąk udali się do Urzędu Miejskiego Śmigla na uroczyste podsumowanie konkursu profilaktycznego  pt.  „Zareaguj - nie bądź obojętny na przemoc wobec osób starszych.” Konkurs organizowany był przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu.

Czytaj więcej...

W szkole podstawowej w klasie II i III od miesiąca października trwa akcja „Rodzice czytają dzieciom”.

Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, budzenie zaciekawienia książką, zachęcenie rodziców i dorosłych do głośnego i systematycznego czytania dzieciom.

Czytaj więcej...

 

IMG 1646

 

5 stycznia 2017 r. po raz 16 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Bronikowie. Sztab WOŚP liczył 8 wolontariuszy.

Czytaj więcej...

plakatWOSP

koledowanie

 

IMG 1562

 

22 grudnia, w ostatni dzień przed feriami świątecznymi do dzieci z oddziałów przedszkolnych i z klasy II i III przyszedł Gwiazdor.

Czytaj więcej...

 

WP 20161216 13 03 18 Pro

 

W dniu 16 grudnia 2016r. wolontariusze z naszej szkoły udali się wraz z opiekunami p. Karoliną Frąk, p. Bernadetą Bojek i p. Zofią Adamczak na wycieczkę do Wrocławia.

Czytaj więcej...

 

DSC00885

 

W dniu 14 grudnia 2016r. wolontariusze z klasy IIIg. udali się wraz z opiekunem p. Karoliną Frąk oraz dyrektorem szkoły p. Piotrem Filipowiczem do Sali Wiejskiej w Czaczu na obchody Gminnego Dnia Wolontariusza.

Czytaj więcej...