Vinaora Nivo Slider

P1010162

 

W sobotę 10 października odbył się rajd rowerowy w ramach X Śmigielskiej Jesieni Turystycznej. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów ( Jagoda Sobecka, Amelia Wasilewska, Amelia Kostrzewska, Ilona Cyka, Paulina Frąckowiak, Antoni Pawlicki, Eryk Furmaniak, Ernest Ławniczak, Igor Kowalka i Patryk Skórzewski ) oraz opiekun szkolnego Klubu Młodego Rowerzysty p. Łukasz Filipowicz. 

Czytaj więcej...

DSC03009

 

Dnia 16 października 2015r. uczniowie klasy III gimnazjum uczestniczyli w dwugodzinnych warsztatach pt. „Wybieramy zawód”. Warsztaty zostały przeprowadzone przez p. Ewę Dzikowską – Julską z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Lesznie.

Czytaj więcej...

DSC02779

 

Dnia 14 października obchodziliśmy w naszej szkole Świeto Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Piotr Filipowicz, który złożył uczniom, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły życzenia, a także przeczytał życzenia od pani minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej, pani burmistrz Małgorzaty Adamczak oraz od Wojewódzkiego Kuratora Oświaty. 

Czytaj więcej...

Dzień 14.10.2015 r. to Święto Edukacji Narodowej. Od kilku lat w naszej szkole tego dnia odbywa się również pasowanie pierwszoklasistów szkoły podstawowej i gimnazjum. W związku z tym uczniowie przychodzą jutro ubrani na galowo. Zmieniają się też godziny dowozów i odwozów. Apel zaczynamy o godzinie 900, dlatego poranny dowóz będzie opóźniony o godzinę! Uczniowie dojeżdżający do szkoły autobusem przychodzą na przystanki dokładnie o godzinę później niż zwykle! Kolejność dowozów pozostaje bez zmian! Z kolei odwozy odbędą się w dwóch turach 1200 – Machcin, 1215 – pozostałe miejscowości

Czytaj więcej...

DSC 0512

 

Dnia 10 października, mimo bardzo niskiej temperatury, uczniowie klas od II do VI szkoły podstawowej ponownie udali się do Deli Parku koło Stęszewa. Wyjazd zorganizowała pani Paulina Jurga wraz z panią Lucyną Stanek i panią Karoliną Frąk.

Czytaj więcej...

PLAKAT BOOKWORMS

 

REGULAMIN

W iDzienniku przy pierwszym logowaniu od dnia 6 października 2015 roku wszyscy użytkownicy (rodzice, uczniowie, nauczyciele), będą musieli zmieniać hasło co 30 dni. Po ich upływie system sam będzie wymuszał zmianę tego hasła. Zmiana taka musi nastąpić zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw wewnętrznych z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych Na podstawie
art. 39a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 i Nr 153, poz. 1271 oraz z 2004 r. Nr 25, poz. 219 i Nr 33, poz. 285) hasło, które służy do uwierzytelniania użytkowników powinno być zmieniane nie rzadziej niż co 30 dni, a samo hasło powinno składać się z co najmniej 6 znaków.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy je kierować na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w czwartek (8 października 2015) od 7:15 do 8:00 w szkole.

DSC 0425

 

Dnia 3 października uczniowie klas od II do VI szkoły podstawowej udali się na warsztaty kulinarne do Deli Parku koło Stęszewa. Wyjazd zorganizowała pani Paulina Jurga wraz z panią Zofią Adamczak i panią Mileną Kucharczak-Skorupką.

Czytaj więcej...

DSC02507

 

W piątek 2.10.2015 r wystartowała po raz kolejny Szkolna Liga Piłkarska. W tegorocznych rozgrywkach bierze udział 45 uczniów naszej szkoły, w tym 11 dziewczyn.

Czytaj więcej...

DSC02497

 

Dnia 2.10.2015 klasa trzecia gimnazjum wraz z w wychowawcą panem Wojciechem Wieczorkiem i panią Aldoną Świeczkiewicz pojechała do Leszna do redakcji tygodnika Panorama Leszczyńska, by przyjrzeć się  z bliska pracy dziennikarzy.

Czytaj więcej...