Vinaora Nivo Slider

DSC00958

 

Dnia 09 czerwca w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przedstawiły program artystyczny pt." Z mamą i tatą w krainie bajek i baśni".

Czytaj więcej...

 plakat uzalenienie od Internetu 2

 

Plakat z podstawowymi informacjami na temat uzależnienia od Internetu. Prosimy zapoznać się z informacjami w nim zawartymi i obserwować dziecko. Nowoczesne technologie mają to do siebie, że pod przykrywką mogą nieść wielkie zagrożenia.

DSC01089

 

Uroczyste Absolutorium odbyło się 10.06.2015 w Auli UAM w Poznaniu, gdzie Kolorowi Studenci pojawili się wraz ze swoimi rodzinami oraz wychowawcą i stali się Absolwentami Kolorowego Uniwersytetu.

Czytaj więcej...

Dnia 29 maja 2015r. w szkole odbyło się przedstawienie profilaktyczno – wychowawcze pt. „Jesteśmy sobie potrzebni”. Głównym celem przedstawienia było wyrabianie u uczniów szacunku i tolerancji wobec osób niepełnosprawnych i chorych. Kształtowanie postawy niesienia bezinteresownej pomocy bliźnim oraz zapoznanie uczniów z literaturą poruszająca wątek ludzkiego cierpienia i niepełnosprawności. Apel został przygotowany przez p. Karolinę Frąk i p. Jadwigę Kuśnierczak oraz uczniów z klasy VI, I,II i IIIg.

Karolina Frąk – pedagog szkolny

 

FOTO

DSC00944

 

Dnia 8 czerwca 2015r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „BOOKWORMS” dla Gimnazjum. Konkurs został przygotowany przez p. Paulinę Jurgę, nauczycielkę języka angielskiego. Do konkursu zgłosiły się 4 szkoły z gminy Śmigiel: Gimnazjum w Czaczu, Gimnazjum w Starej Przysiece Drugiej, Gimnazjum w Śmiglu i Gimnazjum w Bronikowie.

Czytaj więcej...

DSC00921

 

Dnia 8 czerwca 2015r. odbyła się pogadanka profilaktyczna dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Pogadankę przeprowadził policjant z Posterunku Policji w Śmiglu st. sierż. Krystian Leśniczak.

Czytaj więcej...

11 czerwca odbędzie się zebranie z rodzicami. W związku z terminem czwartkowym, który pokrywa się z uroczystościami oktawy Bożego Ciała zebrania dla wszystkich klas rozpoczną się o godzinie 16.00.

 

Zebranie Rady Rodziców rozpocznie się o godzinie 19.30.

DSC00847

 

W piątek 5.06.2015 odbył się  w naszej szkole coroczny dzień sportu. Impreza miał charakter sportowo - rekreacyjny i była przeznaczona dla wszystkich uczniów naszej szkoły od klasy I Szkoły Podstawowej dla klasy III Gimnazjum.

Czytaj więcej...

20150606 125539

 

W sobotę 6.06.2015 w Śmiglu odbył się festyn sportowo - rekreacyjny Gminne Obchody Dnia Dziecka.

Czytaj więcej...

W najbliższy piątek nie zabieramy do szkoły książek i zeszytów, tylko strój sportowy, drugie śniadanie (butelkę napoju od Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka otrzyma każdy uczeń) i dobry humor!

Połączyliśmy w tym roku Święto Szkoły, Dzień Dziecka

i Święto Sportu Szkolnego.

Czytaj więcej...