Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Uczniowie klasy I uczestniczą w zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy, w czasie których wykonują różnorodne eksperymenty z zakresu fizyki, chemii, biologii itp. Z wielkim zapałem przystępują do wszystkich zadań.  Zajęcia te dostarczają im mnóstwo radości i wiedzy na temat otaczającego świata.

Czytaj więcej...

W naszej szkole w dniach od 18.11.19r do 26.11.19r odbyła się zbiórka odzieży. Rodzice i uczniowie przynieśli mnóstwo odzieży i zabawek, były też koce a nawet zastawa stołowej. Rzeczy te zostały odebrane przez przedstawicieli fundacji z Zielonej Góry, która dostarczy je do potrzebujących.

Czytaj więcej...

IMG 20191126 101050

Dnia 26 listopada klasy II, III oraz część uczniów z klasy V i VI udała się na wycieczkę na lotnisko Ławica w Poznaniu. W ramach Doradztwa Zawodowego uczniowie skorzystali z programu POZnaj Ławicę.

Czytaj więcej...

W dniu 22 listopada 2019r. odbyło się podsumowanie konkursu profilaktycznego na najciekawszą gazetkę ścienną pt. „Szanuj zdrowie, używkom powiedz STOP”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach. I kategoria to klasy I-III, II kategoria to klasy V-VIII.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 25 listopada reprezentacja naszych uczniów uczestniczyła w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Halową, które zostały rozegrane w Nietążkowie. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn, które walczyły w systemie każdy z każdym.

Czytaj więcej...

20191122 084959 HDR

 

W dniu 22 listopada nasze przedszkolaki z młodszej i starszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem Misiem.

Czytaj więcej...

13 listopada w przedszkolu odwiedziła nas Pani Ratajczak. Bardzo dziękujemy mamie Szymona i Marcela za przeczytanie bajki i umilenie nam czasu.

Czytaj więcej...

plakat recykling

projekt

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bronikowie mieli wielką przyjemność uczestniczyć w ramach projektu „Niepodległość” w warsztatach prowadzonych przez pana Marcina Podemskiego z poznańskiego IPN-u.

Czytaj więcej...