Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Od wtorku, 31.03.2020 r. od godziny 10.30 rodzice uczniów klasy I i II mogą odbierać pakiety z książkami i kartami pracy, które są zapakowane do podpisanych worków i wyłożone w holu na parterze zaraz za drzwiami głównymi na przygotowanych stolikach. Proszę, żeby zachować zasady bezpieczeństwa. Do szkoły może wejść tylko jedna osoba.

Materiały dla klasy III można odbierać od jutra od godziny 8.30. Szkoła jest otwarta codziennie do godziny 15.00, przy czym ze względów bezpieczeństwa rodzice wchodzą tylko do przedsionka. W razie pytań proszę dzwonić do sekretariatu 655180964 lub pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

PAMIĘTAJMY O STOSOWANIU SIĘ DO ZALECEŃ MINISTRA ZDROWIA!!! NIE DAWAJMY WIRUSOWI SZANS NA ROZPRZESTRZENIENIE!!!

Pozdrawiam!

Piotr Filipowicz

Drodzy Rodzice!

W tym trudnym czasie, kiedy każdy nawołuje do pozostania w domu, warto abyśmy MY jako rodzice stworzyli naszym dzieciom w swoich domach, warunki i możliwości do kreatywnej, pomysłowej oraz twórczej zabawy. Stwórzmy im miłą i przyjazną atmosferę, by mogły w domu czuć się pewnie i bezpiecznie.

Dzisiaj przesyłam Państwu kilka przydatnych linków i zachęcam do skorzystania z nich. Szczególnie zachęcam do skorzystania z propozycji p. Ewy Wojtan – tworzącej niepowtarzalny blog oraz kanał na You Tube. Materiały zamieszczone na stronie można bezpłatnie pobierać:

Czytaj więcej...

Materiały do nauki zdalnej (z niektórych przedmiotów!) będą umieszczane od tego tygodnia w specjalnej zakładce na stronie Internetowej w menu UCZEŃ: Nauka zdalna - materiały

 

1

P.Jurga

Śledząc bieżące informacje oraz doniesienia płynące z mass mediów na temat pandemii koronawirusa i jej konsekwencji, chciałabym Państwa wesprzeć różnymi poradami, które na bieżąco będę starała się aktualizować.

Dzisiaj przesyłam Państwu ciekawe nagranie oraz artykuł mający na celu wsparcie emocjonalne dla dzieci w tym trudny okresie.

Czytaj więcej...

 

Dyrektor szkoły informuje, że z powodu awarii e dziennika informacje do rodziców będą wysłane w najbliższym możliwym terminie.

Drodzy rodzice dzieci przedszkolnych. Również dla waszych dzieci przygotowaliśmy materiały przy pomocy których możecie pracować z dziećmi w domu. Zachęcamy do zaplanowania zajęć dzieciom w domu z uwzględnieniem załączonych materiałów. Dla młodszej grupy oraz na zajęcia języka angielskiego w obydwu grupach zostały przygotowane materiały zbiorcze, a dla oddziału sześciolatków pierwsza część materiałów, do których będziemy dosyłali kolejne. Prosimy o regularne śledzenie naszej strony internetowej. W razie pytań proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ANGIELSKI

GRUPA MŁODSZA

ZERÓWKA

Drodzy ósmoklasiści!

Drodzy uczniowie, nie będziecie mogli skorzystać w tym roku z „Dni otwartych” organizowanych w szkołach ponadpodstawowych na przełomie marca/kwietnia, więc zachęcam Was do zapoznania się z ofertą edukacyjną tych szkół na ich stronach internetowych.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice!

 

Ze względu na zaistniałą sytuację przesyłam Państwu dwa ciekawe linki, które być może ułatwią Państwu przetrwać ten trudny okres.

Pierwszy z nich dotyczy bajki o Królu Wirusie i dobrej kwarantannie. Polecam tego audiobooka przede wszystkim rodzicom dzieci w młodszym wieku szkolnym.

Czytaj więcej...

Nauczyciele wszystkich przedmiotów uprzejmie proszą, aby każdy uczeń od klasy 5 do 8 posiadał WŁASNE konto na e-dzienniku.
Ma ono służyć do kontaktów między nauczycielem a uczniem, więc należy z niego KORZYSTAĆ.
Statystyki logowań sprawdzone przez wychowawców dowodzą, że niewielu uczniów takie konto posiada i czynnie z niego korzysta.
W celu utworzenia takiego konta prosimy kontaktować się z Dyrektorem Szkoły.
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny nasi uczniowie stworzyli "Marzanny XXI wieku". W akcję włączyli się uczniowie klasy VI, V, III, I oraz jeden przedszkolak :)
Bardzo dziękuję uczniom za zaangażowanie.
P.Jurga

 

 • D.Dutkiewicz
 • I.Mikoajczak 2
 • I.Mikoajczak
 • J.Lorenz
 • M.Kubiak
 • M.Rodewald
 • M.Strak
 • M.Szymaski
 • Marcelina Sobecka
 • N.Grochowa
 • O.Krupka
 • Sz.Borowicki
 • Sz.KAsperski
 • W.Ambrowczyk
 • W.Wasielewski