Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
8
 
21 kwietnia w Zespole Szkół w Bronikowie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III ze szkoły podstawowej o nagrodę Burmistrza Śmigla.
W konkursie brało udział 19 uczniów; 10 z klasy III i 9 z klasy II ze szkół z Bronikowa, ze Starego  Bojanowa, z Czacza oraz ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej.

Czytaj więcej...

SAM 4836

 

20 maja nasi Studenci, czyli klasa IV z panią Aldoną Świeczkiewicz pojechali na ostatni już wykład Kolorowego Uniwersytetu ( przed absolutorium ), który tym razem odbył się na terenie Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu.

Czytaj więcej...

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!!!

W najbliższą sobotę, 23 maja odbędzie się w naszej szkole  Piknik Naukowy na który zapraszamy dziadków, rodziców, nauczycieli, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych, również spoza terenu obwodu naszej szkoły!

Czytaj więcej...

29 kwietnia odbył się szkolny etap ogólnopolskiego konkursu Czas na superohatera , którego organizatorem jest wydawnictwo PEARSON. Jury w składzie: p. J. Szymlet, p. E. Ornoch, p. L. Stanek, p. E. Stankowiak, p. Ł. Filipowicz oraz p. P. Jurga, wybrało cztery zwycięzkie prace:

Czytaj więcej...

I POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

 

20150427 133621

 

           Dnia 27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Kościanie odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich gimnazjum „Matematyka w zastosowaniach”.

Czytaj więcej...

XII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

 

20150424 132820

 

           Dnia 24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Starym Bojanowie odbył się XII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Błaszkowski, Ilona Cyka i Paulina Frąckowiak.

Czytaj więcej...

DSC00127

 

W środę 29. kwietnia rozegrano w Śmiglu Indywidualne  Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego  w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.  W zawodach uczestniczyli zawodnicy  reprezentujący szkoły podstawowe z całego województwa. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VI szkoły podstawowej Jakub Jankowski.

Czytaj więcej...

W dniu 11 maja 2015r. o godzinie 16:00 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie dla rodziców wychowanków oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-VI szkoły podstawowej z p. Justyną Kram, pedagogiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kościanie na temat "Prawa i obowiązki rodziców".

Wolontariusze ogłaszają akcję:

Kartka urodzinowa dla Kubusia

Kuba ma 7 lat i cierpi na nieoperacyjny nowotwór mózgu.

17 maja będzie obchodził 7 urodziny.

Jego największym marzeniem jest otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych.

Pomóżmy spełnić to marzenie.

To tak niewiele kosztuje, a możemy wywołać uśmiech na twarzy chorego chłopca.

Pokażmy, że mamy wielkie serce.

Podarujmy Kubusiowi uśmiech !!!

Liczymy na waszą empatię

Wolontariusze

Wykonane kartki prosimy przynosić do p. Karoliny Frąk do dnia 11 maja 2015r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie "Uzależnia mnie tylko sport".  Jest to program finansowany z funduszy Unijnych, rodzice nic nie płacą, na każde zawody zostaną dowiezieni specjalnym autokarem, otrzymają wyżywienie, a jest też szansa na bardzo cenne nagrody! Jeśli lubicie spędzać aktywnie czas z dziećmi, to dla Was świetna propozycja spędzenia kilku wiosennych sobót "na sportowo"! Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...