Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie na prezentację multimedialną "Razem przeciwko przemocy". 

 

Regulamin znajduje się TUTAJ

DSC 4455

W dniu 15 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbyły się obchody Szkolnego Dnia Profilaktyki. Tegoroczne święto przebiegało pod hasłem „Zdrowie kochamy, więc o nie dbamy”. Jak co roku, dzień ten w naszej szkole obchodziliśmy w miesiącu kwietniu, albowiem właśnie kwiecień jest miesiącem kultury zdrowotnej. Organizatorkami imprezy były p. Karolina Frąk, pedagog szkolny oraz z p. Jadwiga Kuśnierczak, nauczycielka biologii. 

Czytaj więcej...

DSC00065

 

13 kwietnia odbył się Konkurs Recytatorski poezji Ludwika Jerzego Kerna "Świat, w którym nie ma drzwi..." dla klas "0" - III. Dzieci przygotowały recytacjęwierszy poety. Komisja wyłoniła czworo zwyciezców:

Czytaj więcej...

DSC00039

 

Dnia 13 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pamięci Ofiar Katyńskich, a tym samym Dzień Patrona Szkoły ppor. Stefana Rysmanna. Klasy "0" - IV wzięły udział  w uroczystym apelu połączonym z prelekcją pana dyrektora Piotra Filipowicza.

Czytaj więcej...

Dnia 18 kwietnia br. odbędzie się msza święta w intencji dobrych wyników na teście gimnazjalnym oraz dobry wybór drogi życiowej.

Msza odbędzie się o godzinie 1600 w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Bronikowie.

                           Serdecznie zapraszamy

                       Klasa III gim. wraz z wychowawcą

Zapraszam do udziału w konkursie CZAS NA SUPERBOHATERA uczniów oddziału przedszkolnego i klas I-III szkoły podstawowej. Szczegóły TUTAJ!!!

UWAGA!!!

W najbliższy poniedziałek, 13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Mija właśnie 75 lat od tej niewyobrażalnej zbrodni, która kulami sowieckich oprawców wyeliminowała z naszego narodu ponad dwadzieścia tysięcy wybitnych Polaków. Jednym z nich był nasz wspaniały patron, ppor Stefan Rysmann. Dzień 13 kwietnia będzie od tego roku Dniem Patrona Szkoły. W związku z tym zaplanowaliśmy uroczysty apel i wieczornicę poświęcone pamięci zbrodni katyńskiej i naszego Patrona.

Czytaj więcej...

DSC09890

 

Dnia 30 marca 2015 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III szkoły podstawowej brały udziały koncercie w ramach edukacji artystycznej. Muzycy z Poznania i Wrocławia przenieśli uczniów w świat afrykańskich dźwięków.

Czytaj więcej...

W środę 1 kwietnia klasa VI szkoły podstawowej pisze sprawdzian kompetencji. W związku z tym ten dzień w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (uczniowie pozostałych klas nie przychodzą do szkoły).

Czytaj więcej...