Vinaora Nivo Slider

 

DSC07861

 

6 grudnia, w imieniny Mikołaja dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas II i III szkoły podstawowej odwiedził św. Mikołaj, który sprawił wszystkim miłą niespodziankę.

Czytaj więcej...

„Kropla miłości jest cenniejsza od oceanu rozumu”

 

DSC07625

 

W dniu 5 grudnia 2016r. w naszej szkole odbyły się obchody Szkolnego Dnia Wolontariatu. Jak co roku, i tak już od paru lat, w tym dniu swoje święto obchodzą wszyscy wolontariusze.

Czytaj więcej...

IMG 1727

 

Dnia 2 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do Poznania.

Czytaj więcej...

IMG 1498

 

2 grudnia uczniowie z klas II i III ze szkoły podstawowej zwiedziły Fabrykę  Bombek w Krzywiniu.

Czytaj więcej...

DSC 0059

 

Nasi przedszkolacy obejrzeli wspaniałe przedstawienie kukiełkowe przygotowane przez pracowników Centrum Kultury w Śmiglu pt: "Księżniczka na ziarnku grochu".

L.Stanek

Czytaj więcej...

SAM 5153

 

Uczniowie naszej szkoły z klasy II gimnazjum zdobyli I miejsce w etapie powiatowym konkursu Wielkopolskiego Państwowego Inspektora Sanitarnego  "Nie daj szansy AIDS".

Czytaj więcej...

IMG 1621

 

24 listopada uczniowie klas II i III w godzinach popołudniowych, pod opieką swoich wychowawców udały się do Sali Zabaw Widzi - Misie do Włoszakowic.

Czytaj więcej...

IMG 1506

 

22 listopada uczniowie  klas II i III ze szkoły podstawowej byli w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Śmiglu na lekcji bibliotecznej „Dyktando graficzne”, którą prowadziła pani Barbara Mencel.

Czytaj więcej...

Dnia 15 listopada 2016 roku w godzinach popołudniowych duża grupa chętnych uczniów z klas IV – VI szkoły podstawowej oraz klasy I gimnazjum pojechali do Kina Cinema3D w Lesznie na projekcję filmu edukacyjnego pt. „Za niebieskimi drzwiami”. Film wzbudził wiele emocji wśród uczestników wyjazdu, pobyt podobał się uczniom.

Czytaj więcej...