Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

1

Czytanie książek

to najwspanialsza zabawa,

jaką sobie ludzkość wymyśliła.

Wisława Szymborska

 

 

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, który został ustanowiony w 1995 roku. Międzynarodowy Dzień Książki organizowany jest przez UNESCO i ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej prawem autorskim.

Czytaj więcej...

lista kandydatw

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu apeluje:

Reaguj na przemoc. Niech zamknięcie w domu nie zamyka furtki do szukania pomocy.

W mediach pojawia się wiele informacji alarmujących o wzrastającej przemocy domowej. Powodem negatywnych zdarzeń w rodzinach (kłótni, awantur, konfliktów, napięć emocjonalnych, które mogą prowadzić do przemocy), jest z pewnością szczególna sytuacja w jakiej się znajdujemy.

Czytaj więcej...

pracazdalna

 Witajcie wszyscy ;-)                        

13

 

Miesiąc kwiecień, jest miesiącem zdrowia. Zatem oprócz zdrowego i aktywnego stylu życia powinniśmy również pomyśleć o higienie, tym razem myślę tutaj o higienie cyfrowej.

Przesyłam Wam bardzo interesujący plakat, zaczerpnięty z materiałów Fundacji DBAM O MÓJ ZASIĘG, który mówi o tym, co możemy zrobić, aby zachować cyfrową higienę.

Czytaj więcej...

W dniu 23 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną  lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie.


Wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów  zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą podane do publicznej wiadomości w siedzibie placówki oraz na stronie internetowej www.bronikowo.pl  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r./Dz.U. z 2020 r.,poz.530/.

Czytaj więcej...

12 

 

Mamy kwiecień, a jak już wspominałam wcześniej kwiecień jest miesiącem zdrowia, dlatego dzisiaj chcę Was zachęcić do aktywnego stylu życia.

Czytaj więcej...

92688003 2921411507902108 4293247337691611136 n

 

Konkurs z okazji Światowego Dnia Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia.
Z tej okazji zapraszamy dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych z gminy Śmigiel do zabawy!

Czytaj więcej...

IMG 5646

 

Dobiegła akcja profilaktyczna pt. „Moje zdrowe i pyszne śniadanie”, która w naszej szkole przebiegała od 03 – 08. 04.2020r.

W akcję włączyli się uczniowie klasy I, II, III,V, VI i VII oraz przedszkolacy.

Bardzo dziękuję uczniom za zaangażowanie i aktywne włączenie się do akcji.

Czytaj więcej...