Vinaora Nivo Slider

Na stronie internetowej Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie pojawił się nowy informator szkolnictwa ponadpodstawowego na rok szkolny 2021/2022.

Informator dostępny jest również w poniższym linku:

informator

 

Pozdrawiam

Karolina Frąk

plakat

Uwaga!
W związku z brakiem prądu, w szkole nie działają dziś telefony. W pilnych sprawach można kontaktować się z dyrektorem szkoły pod numerem: 571 218 773.

19 marca uczniowie klasy 1 brali udział w Lekcji na żywo z panią Sabiną. Dowiedzieli się wielu ciekawostek o nadchodzącej już szybkim krokiem nowej porze roku, narysowali krokuska, a w poniedziałek z kartą pracy przesłaną przez panią Sabinę będą w swoich miejscowościach polować na wiosnę. 

Lucyna Stanek

 

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004

image001

UWAGA!!!
Od poniedziałku, 22.03.2021 r. klasy 1 - 3 przechodzą na zdalne nauczanie.
Proszę rodziców o sprawdzenie, czy mogą bez problemu logować się na Teamsa! W razie problemów proszę to zgłaszać dyrektorowi poprzez edziennik!

Czytaj więcej...

Plakat informacja 500

4

 

W tym roku również nie zapomnieliśmy o niezwykłym Dniu Liczby Pi.

Tegoroczny 14 marca Święto Ludolfiny przypadał w niedzielę, my w naszej szkole uczciliśmy go w poniedziałek na lekcjach matematyki.

Czytaj więcej...

PLAKAT A4

 

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego powiatu do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Powiat kościański – mój bezpieczny dom”.

Czytaj więcej...

Fundacja EFC ulotka program Horyzonty

 

Fundacja EFC Zgo si do Programu Stypendialnego Horyzonty