Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Archidiecezja poznańska przygotowała stronę internetową dotyczącą przezywania Świat Wielkanocnych w czasie pandemii. Wystarczy wejść na stronę Święta w domu i można dowiedzieć się, jak przygotować święconkę czy przeżyć Triduum Paschalne. Są też ciekawe materiały dla dzieci. 

 

Zofia Adamczak

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!

Miesiąc kwiecień jest miesiącem zdrowia, zatem WSZYSCY powinniśmy zwrócić większą uwagę na to jak żyjemy, jak się odżywiamy i jaki styl życia prowadzimy.

Dnia 3 kwietnia 2020r. ogłosiłam na stronie internetowej szkoły akcję profilaktyczną pt. „Moje zdrowe i pyszne śniadanie”, do której jeszcze raz Was serdecznie ZAPRASZAM.

Dzisiaj chciałabym Was zachęcić Drodzy Rodzice i Uczniowie do przejrzenia ciekawych i przydatnych filmików na temat zdrowego odżywiania. Szczególnie zachęcam do skorzystania z propozycji na kanale You Tube p. Agnieszki Piskały, specjalisty ds. żywienia.

Czytaj więcej...

zdrowie

Dziś przypada 15. rocznica śmierci Karola Wojtyły, świętego Jana Pawła II.

Biskupi zachęcają w tym dniu do modlitwy w domu i włączeniu się w obchody rocznicowe poprzez media. Modlitwa za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II może być wielką pomocą dla nas w tych trudnych czasach. Na Franciszkańskiej, w Krakowie pod oknem papieskim, możemy być online.

O duchową łączność w tym dniu apeluje także ks. kard. Stanisław Dziwisz, który zachęca, ABY O GODZ. 21.37 ZAPALIĆ W NASZYCH OKNACH ŚWIECE i za wstawiennictwem św. Jana Pawła II modlić się o ustanie pandemii koronawirusa.

Zofia Adamczak

 

Proszę śledzić na bieżąco zakładkę Nauka zdalna - materiały na stronie szkoły, ponieważ codziennie pojawiają się nowe rzeczy do pobrania.

W związku z zagrożeniem epidemicznym i nowymi obostrzeniami dotyczącymi rozprzestrzenienia się koronawirusa proszę rodziców klasy III o odbieranie materiałów edukacyjnych dla swoich dzieci jutro od 12.00 do 15.00 (a nie od 8.30 jak było w poprzednim komunikacie) i ewentualnie w kolejne dni od 11.00 do 15.00.

 

Do szkoły jednocześnie może wejść tylko jedna osoba, pobrać materiały ze stolika i wyjść.

 

Proszę przestrzegać procedur!!!

 

Pozdrawiam!

Piotr Filipowicz

Od wtorku, 31.03.2020 r. od godziny 10.30 rodzice uczniów klasy I i II mogą odbierać pakiety z książkami i kartami pracy, które są zapakowane do podpisanych worków i wyłożone w holu na parterze zaraz za drzwiami głównymi na przygotowanych stolikach. Proszę, żeby zachować zasady bezpieczeństwa. Do szkoły może wejść tylko jedna osoba.

Materiały dla klasy III można odbierać od jutra od godziny 8.30. Szkoła jest otwarta codziennie do godziny 15.00, przy czym ze względów bezpieczeństwa rodzice wchodzą tylko do przedsionka. W razie pytań proszę dzwonić do sekretariatu 655180964 lub pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

PAMIĘTAJMY O STOSOWANIU SIĘ DO ZALECEŃ MINISTRA ZDROWIA!!! NIE DAWAJMY WIRUSOWI SZANS NA ROZPRZESTRZENIENIE!!!

Pozdrawiam!

Piotr Filipowicz

Drodzy Rodzice!

W tym trudnym czasie, kiedy każdy nawołuje do pozostania w domu, warto abyśmy MY jako rodzice stworzyli naszym dzieciom w swoich domach, warunki i możliwości do kreatywnej, pomysłowej oraz twórczej zabawy. Stwórzmy im miłą i przyjazną atmosferę, by mogły w domu czuć się pewnie i bezpiecznie.

Dzisiaj przesyłam Państwu kilka przydatnych linków i zachęcam do skorzystania z nich. Szczególnie zachęcam do skorzystania z propozycji p. Ewy Wojtan – tworzącej niepowtarzalny blog oraz kanał na You Tube. Materiały zamieszczone na stronie można bezpłatnie pobierać:

Czytaj więcej...

Materiały do nauki zdalnej (z niektórych przedmiotów!) będą umieszczane od tego tygodnia w specjalnej zakładce na stronie Internetowej w menu UCZEŃ: Nauka zdalna - materiały

 

1

P.Jurga

Śledząc bieżące informacje oraz doniesienia płynące z mass mediów na temat pandemii koronawirusa i jej konsekwencji, chciałabym Państwa wesprzeć różnymi poradami, które na bieżąco będę starała się aktualizować.

Dzisiaj przesyłam Państwu ciekawe nagranie oraz artykuł mający na celu wsparcie emocjonalne dla dzieci w tym trudny okresie.

Czytaj więcej...