Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W bieżącym roku szkolnym w przedszkolu odbyło się bardzo dużo wydarzeń różnego typu min: spotkanie z policjantem, z pielęgniarką szkolną, uroczyście obchodzony był Dzień Chłopca, dzieci przygotowywały zdrową żywność, piekły pierniki. Braliśmy udział w uroczystym apelu z okazji Święta Edukacji Narodowej, w próbnym alarmie przeciwpożarowym.

Dzieci poznawały różne zawody min. zawód kowala- odwiedziliśmy kuźnię  p. Rękosiów w Bronikowie, odwiedziliśmy piekarnię p. Kaczmarków w Śmiglu oraz Urząd Pocztowy. W dniu poprzedzającym Wszystkich Świętych zapaliliśmy znicze na miejscowym cmentarzu. Braliśmy udział w konkursie plastycznym „Moje zainteresowania”. Uroczyście obchodzony był Światowy Dzień  Pluszowego Misia, w którego  przebieg aktywnie włączyli się rodzice. W listopadzie byliśmy w Kościanie na musicalu profilaktycznym „Co w trawie piszczy” oraz w Śmiglu w Family Club w ramach Andrzejek. Braliśmy udział w obchodach Szkolnego Dnia Wolontariatu. Włączyliśmy się  w akcję „Kartka dla Zosi”- chorej na raka dziewczynki z Koszanowa. Dnia 6 grudnia do sali zawitał św. Mikołaj, który obdarował dzieci słodyczami zakupionymi przez rodziców, a przed świętami przybył „gwiazdor”, który również miał dla dzieci upominki przygotowane przez rodziców. Tego dnia odbyło się też w sali wigilijne spotkanie opłatkowe.W grudniu przedszkolacy wspólnie z rodzicami wykonywały w przedszkolu ozdoby choinkowe i dekorowały nimi choinkę.Starsi przedszkolacy z okazji świąt Bożego Narodzenia udali się do Szreniawy, a w styczniu do Śmigla do pierwszej w gminie pracowni garncarskiej. Uroczyście obchodzone są urodziny dzieci. Rodzice bardzo chętnie włączają się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Do akcji włączyła się też nasza szkolna bibliotekarka. 
W naszym przedszkolu miło spędzamy czas. 

                                                                                              Wychowawczynie