Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DSC04524

 

Dnia 29 września odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania połączony z propagowaniem zdrowego odżywiania i aktywnego spędzania czasu wolnego z rodzicami.

W ramach konkursu dzieci z klasy I wykonały słodziakowe koktajle. Klasa II kanapki ze zdrowych produktów przypominające Gang Słodziaków, a klasa III owocowe Słodziaki. Wszystkie dzieci wykonały Słodziaki z materiałów użytych wtórnie ( butelki plastikowe, nakrętki, papier, skrawki materiałów, folia itp.), papierowe opaski na głowę. Atrakcyjnym gościem była pani pedagog, która zaprezentowała swoje prace i opowiedziała o hobby, jakim jest pisanie książek dla dzieci. Od wielu lat rodzice dzieci z naszej szkoły włączają się w akcję ,,Rodzice czytają dzieciom", której celem jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i czerpanie przyjemności z codziennego czytania. Zaprezentowana na pierwszym zdjęciu dekoracja została wykonana z surowców wtórych. W nagrodę dzieci otrzymały słodziakowe zakładki do książek oraz uczestniczyły w grach i zabawach animacyjnych. Niedzielne popołudnie minęło w rodzinnej atmosferze.

 

Wychowawcy klas I-III

 

FOTO