Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

           DSC04737

 

Dnia 4 października 2019 roku nasza szkoła po raz czwarty wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

       Tradycyjnie głównym punktem programu był egzamin z tabliczki mnożenia, do którego przystąpili uczniowie z klas 5 – 8 oraz zaproszeni do zabawy uczniowie klasy trzeciej. Egzaminowały dwie komisje, do wyboru w formie ustnej lub pisemnej. Wszyscy, którzy zdali egzamin, otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

           W tym roku do świetowania zaprosiliśmy również rodziców i opiekunów naszych przedszkolaków. Patrol Egazminacyjny przeprowadził egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia wśród owych rodziców i pracowników szkoły. Na zakończenie Patrol z odpowiednią oprawą wyruszył do mieszkańców Bronikowa sprawdzać ich znajomość tabliczki mnożenia.

           Bardzo dziękujemy wszystkim za pozytywną reakcję i chętny udział naszym świętowaniu.

Koordynator

Bernadeta Bojek

 

FOTO