Vinaora Nivo Slider

SAM 5153

 

Uczniowie naszej szkoły z klasy II gimnazjum zdobyli I miejsce w etapie powiatowym konkursu Wielkopolskiego Państwowego Inspektora Sanitarnego  "Nie daj szansy AIDS".

Celem i założeniem konkursu było przedstawienie profilaktyki HIV/AIDS i profilaktyki uzależnień nagrywając krótki film dotyczący tematyki związanej z HIV, z tym, jak należy postępować, by ustrzec się zarażenia, co powoduje tę chorobę, zniechęceniem do używania narkotyków, jej skutkami oraz tolerancją dla osób, które już zachorowały. 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Poznaniu 24 listopada, na które pojechali,jako przedstawiciele klasy uczniowie Arkadiusz Lorenz i Piotr Krupka z panią Aldoną Świeczkiewicz. 

Film, który został zrealizowany przez klasę II gimnazjum miał na celu ukazanie konsekwencji zażywania narkotyków i skutków, które niesie to za sobą. W filmie zawarto ostrzeżenie przed zakażeniem się wirusem HIV.

Nad projektem i jego realizacją czuwała wychowawczyni klasy pani Magdalena Bartkowiak i pani Karolina Frąk, która udostępniła młodym twórcom odpowiednie materiały. 

Gratulujemy uczniom ich sukcesu!!!

 

  • SAM_5155
  • SAM_5157
  • SAM_5158

Aldona Świeczkiewicz