Vinaora Nivo Slider

20171201 124345

                  W piątek 1.grudnia odbyła się 14. edycja Zimowego Biegu im. Jan Kasprowicza w Nietążkowie. Na starcie stanęli uczestnicy szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorośli z całego powiatu.

Rywalizacja przebiegała na dystansie 2,5 km dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 5 km. dla dorosłych. Mimo chłodu i padającego śniegu wszyscy doskonale się bawili i rywalizowali na trasie.
Naszą szkołę reprezentowali Jankowska Weronika , Cyka Ilona i Lorenz Arkadiusz. Uczennica klasy II gimnazjum Weronika Jankowska odniosła spory sukces zajmując II. miejsce w kategorii dziewczyn szkół gimnazjalnych. Opiekun uczniów pan Wojciech Wieczorek zajął III miejsce w kategorii mieszkańców gminy Śmigiel. gratulujemy sukcesów i zachęcamy wszystkich naszych uczniów do aktywności fizycznej, a w szczególności do biegania.

  Wojciech Wieczorek

14 edycja Zimowego Biegu w Nietążkowie - GALERIA