Vinaora Nivo Slider

IMG 20171130 091032 BURST001 COVER

W dniu 30 listopada br. do naszej bronikowskiej szkoły zawitał niezwykły gość, pani Dorota Markowska, mama uczennicy naszej szkoły.

Pani Dorota z zawodu jest pielęgniarką. Do naszej szkoły przybyła na spotkanie z uczniami klasy V i VII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum. Tematem spotkania była pierwsza pomoc przedmedyczna. Podczas wizyty pielęgniarka w bardzo jasny i zrozumiały sposób przedstawiała zasady udzielania pomocy poszkodowanemu. Uczniowie mieli możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach, albowiem wiele czynności pomocowych mogli zademonstrować na fantomie.

Organizatorzy spotkania jeszcze raz bardzo serdeczne dziękują p. Dorocie Markowskiej za przybycie, za cenne uwagi i informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Karolina Frąk

Bernadeta Bojek

Nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - GALERIA