Vinaora Nivo Slider

IMG 20180515 120103

Dnia 15 maja 2018 roku uczniowie klas 5, 6, 7 i 3 gimnazjum wraz z wychowawcami p. Bernadetą Bojek, p. Joanną Wower, p. Karoliną Frąk i p. Magdaleną Bartkowiak wzięli udział w próbie ustanowienia Rekordu Guinnessa w kategorii „Największa lekcja matematyki”.

Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie. Lekcja oraz atrakcje i imprezy towarzyszące odbywały się na Stadionie im. A. Smoczyka w Lesznie.

Lekcję „Magia matematyki” poprowadziła nauczycielka ze SP nr 13. Podczas tej niezwykłej lekcji uczniowie pracowali z kwadratem magicznym, a na zakończenie napisali test.

Podczas oczekiwania na lekcję mieliśmy okazję podziwiać występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej ,,BLUE BRASS BAND” wraz z  mażoretkami „VENA”z Przemętu, a po zajęciach mogliśmy obejrzeć trening żużlowców UNII LESZNO.

Wróciliśmy z zadowoleniem, że braliśmy udział w tak niezwykłym wydarzeniu no i że mamy swój udział w pobitym Rekordzie Guinnessa. A dodatkowo jeden z naszych uczniów Mikołaj Nowak dzięki temu, że siedział na odpowiednim miejscu wrócił do domu z prezentem niespodzianką.

Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymaliśmy dla szkoły Certyfikat udziału w próbie ustanowienia Rekordu Guinnessa.

Bernadeta Bojek

Rekord Guinnessa - GALERIA