Vinaora Nivo Slider

           Dnia 29 września 2017 roku nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcja pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

DSC00436

Czytaj więcej...

          Dnia 2 października 2017r. w oddziałach przedszkolnych obchodzono Dzień Chłopca. Dziewczynki złożyły swoim kolegom najserdeczniejsze życzenia, zaśpiewały „Sto lat…” i wręczyły drobne upominki ufundowane przez rodziców.

Wychowawcy

Wycieczka do Art. Zagrody

Dnia 29 września 2017r. z okazji Dnia Chłopca dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy I pod opieką swoich pań i rodziców wybrały się na wycieczkę do Art. Zagrody -  Dymaczewo Stare . 

Czytaj więcej...

                  W sobotę 30. września w ramach Śmigielski Jesieni Turystycznej odbył się rajd rowerowy z metą w naszej szkole. Reprezentacja  z Bronikowa w liczbie 10. osób pod opieką p. Wojciech Wieczorka i p. Łukasza Filipowicza udała się najpierw na krótką wyprawę rowerowa po okolicy, by zakończyć rajd  przy naszej szkole. Na mecie na wszystkich czekał posiłek i wiele gier i zabawa. Pogoda dopisała i wszyscy zadowoleni wrócili do domów.
                                                                                                                               Wojciech Wieczorek

Rajd rowerowy - GALERIA

           Ruszyła kolejna edycja Szkolnej Ligii Piłkarskiej w naszej szkole. W tym roku zgłosiło się 41 uczniów którzy zostali rozlosowani do 6. drużyn. Rozgrywki rozpoczęły się od wspólnych zdjęć drużyn, a następnie przystąpiono do gry. Rozgrywki będą trwały przez cały rok szkolny i zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania.
                                                                                                                                 Wojciech Wieczorek

Szkolna Liga Piłkarska - GALERIA

         W dniu 15 września w naszej szkole odbyła się krótka uroczystość upamiętniająca wkroczenie wojsk sowieckich do naszego kraju we wrześniu  1939r i zarazem tragiczną śmierć naszego patrona popr. Stefana Rysmanna. Dyrektor szkoły przypomniał tamte tragiczne wydarzenia a uczniowie upamiętnili uroczystość hymnem narodowym i symboliczną wiązanką.

                                  Wojciech Wieczorek

Uroczystość upamiętnienia wkroczenia wojsk sowieckich - GALERIA

Kalendarz działań dydaktyczno - wychowawczych w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie wraz z terminami zebrań z rodzicami.

 Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Nasza szkoła drugi raz uczestniczy w akcji

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

jest to VII edycja organizowana 29 września 2017 r. pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Czytaj więcej...

W dniu 26 września br. uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w warsztatach zawodoznawczych z p. Ewą Dzikowsko-Julską, doradcą zawodowym z Mobilnego Centrum Informacji w Lesznie.

Karolina Frąk

Spotkanie z doradcą zawodowym - GALERIA