Vinaora Nivo Slider
Pod koniec marca uczennice Nikola Grochowa i Barbara Samol z klasy II wzięły udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas drugich szkół podstawowych zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 3 w Kościanie.

Czytaj więcej...

DSC08915

 

Dnia 30 marca 2017r. uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym pt. „Wielka ucieczka”. Spektakl został wystawiony przez aktorów Zespołu Teatralnego „Grupa T” z Torunia.

Czytaj więcej...

DSC08797

 

W dniu 23 marca br. w naszej szkole odbyły się obchody Szkolnego Dnia Profilaktyki. W tym dniu uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami profilaktycznymi, które miały na celu promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

Czytaj więcej...

Zasady rekrutacji znajdują się w załącznikach poniżej. Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji:

 

Wnioski do pobrania znajdują się w załącznikach poniżej:

 

REKRUTACJA DO KLASY I - WNIOSEK DO POBRANIA

 

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA - WNIOSEK DO POBRANIA

 

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA - OŚWIADCZENIE WOLI, FORMULARZ DO POBRANIA

 

 

UWAGA!!! DNIA 31 MARCA 2017 ROKU ZAJĘCIA W ZESPOLE SZKÓŁ

W BRONIKOWIE ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.

NAUCZYCIELE NIE STRAJKUJĄ!!!

Dnia 23 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Czaczu odbył się XIV Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych.  Naszą szkołę reprezentowali Maria Samol, Patryk Kowalaszek i Mikołaj Frąckowiak.

Czytaj więcej...

wito Liczby Pi 14.03 2

 

Dnia 14 marca 2017 roku w naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy Święto Liczby Pi. W uroczystości wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z nauczycielami i panem dyrektorem.

Czytaj więcej...

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na 7 dni przed rozpoczęciem rekrutacji, która zacznie się 4 kwietnia,  rodzice dzieci które będą kontynuowały zajęcia w oddziałach przedszkolnych są zobowiązani do złożenia specjalnej deklaracji którą można znaleźć w załączniku, wypełnić i dostarczyć do szkoły do wtorku, 28 marca.
Można też w szkole pobrać druk, wypełnić i złożyć w sekretariacie. Szczegółowy harmonogram rekrutacji wraz z załącznikami ukaże się na naszej stronie internetowej na początku przyszłego tygodnia.

 

WNIOSEK DO POBRANIA

IMG 2035

 

Zgodnie z tradycją przedszkolacy wyszli ze śpiewem na ulice wioski z "Panną Marzanną", aby pożegnać zimę.Towarzyszyły im dźwięki instrumentów perkusyjnych. Korowód wzbudził zainteresowanie mieszkańców i  przejeżdżających pojazdów.

Wychowawcy

Czytaj więcej...

IMG 1963

 

Dnia 20 marca do przedszkola przybył szczególny gość. Była to mama jednego z naszych maluszków, pani Ewelina, która w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" przeczytała wybrane bajki ze zbioru pt. "Bajki Ezopa".

Czytaj więcej...

      Dnia 28 lutego 2017 roku w Zespole Szkół nr 3 w Kościanie odbył się V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ''How do you spell it?''. Wzięło w nim udział 37 uczniów, w tym 3 uczniów z naszej szkoły: Iga Markowska  i Patryk Kowalaszek z klasy 6 oraz Dawid Cichoszewski z klasy 5, który zdobył wyróżnienie. Gratulujemy Dawidowi :).

Czytaj więcej...