Vinaora Nivo Slider

29 kwietnia odbył się szkolny etap ogólnopolskiego konkursu Czas na superohatera , którego organizatorem jest wydawnictwo PEARSON. Jury w składzie: p. J. Szymlet, p. E. Ornoch, p. L. Stanek, p. E. Stankowiak, p. Ł. Filipowicz oraz p. P. Jurga, wybrało cztery zwycięzkie prace:

Czytaj więcej...

I POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

 

20150427 133621

 

           Dnia 27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Kościanie odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich gimnazjum „Matematyka w zastosowaniach”.

Czytaj więcej...

XII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

 

20150424 132820

 

           Dnia 24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Starym Bojanowie odbył się XII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Błaszkowski, Ilona Cyka i Paulina Frąckowiak.

Czytaj więcej...

DSC00127

 

W środę 29. kwietnia rozegrano w Śmiglu Indywidualne  Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego  w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.  W zawodach uczestniczyli zawodnicy  reprezentujący szkoły podstawowe z całego województwa. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VI szkoły podstawowej Jakub Jankowski.

Czytaj więcej...

W dniu 11 maja 2015r. o godzinie 16:00 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie dla rodziców wychowanków oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-VI szkoły podstawowej z p. Justyną Kram, pedagogiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kościanie na temat "Prawa i obowiązki rodziców".

Wolontariusze ogłaszają akcję:

Kartka urodzinowa dla Kubusia

Kuba ma 7 lat i cierpi na nieoperacyjny nowotwór mózgu.

17 maja będzie obchodził 7 urodziny.

Jego największym marzeniem jest otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych.

Pomóżmy spełnić to marzenie.

To tak niewiele kosztuje, a możemy wywołać uśmiech na twarzy chorego chłopca.

Pokażmy, że mamy wielkie serce.

Podarujmy Kubusiowi uśmiech !!!

Liczymy na waszą empatię

Wolontariusze

Wykonane kartki prosimy przynosić do p. Karoliny Frąk do dnia 11 maja 2015r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie "Uzależnia mnie tylko sport".  Jest to program finansowany z funduszy Unijnych, rodzice nic nie płacą, na każde zawody zostaną dowiezieni specjalnym autokarem, otrzymają wyżywienie, a jest też szansa na bardzo cenne nagrody! Jeśli lubicie spędzać aktywnie czas z dziećmi, to dla Was świetna propozycja spędzenia kilku wiosennych sobót "na sportowo"! Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

DSC 4471

 

W środę nasi gimnazjaliści zmagali się z egzaminami z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, a Kolorowi Studenci z klasy IV wzięli udział w VII wykładzie Kolorowego Uniwersytetu pt: Chemia Piórnika, który poprowadził dr Grzegorz Krzyśko.

Czytaj więcej...

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja Śmigielskiej Wiosny Turystycznej z metą  rajdu rowerowego w naszej szkole w Bronikowie.

Czytaj więcej...

Od wtorku 21 kwietnia do czwartku 23 kwietnia klasa III gimnazjum pisze egzaminy. Te dni są w naszej szkole DNIAMI WOLNYMI OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH, wobec tego LEKCJI NIE MA!!!

Zgodnie z planem wracamy do szkoły w najbliższy piątek, 24 kwietnia.