Vinaora Nivo Slider

Wolontariusze ogłaszają akcję:

Kartka urodzinowa dla Kubusia

Kuba ma 7 lat i cierpi na nieoperacyjny nowotwór mózgu.

17 maja będzie obchodził 7 urodziny.

Jego największym marzeniem jest otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych.

Pomóżmy spełnić to marzenie.

To tak niewiele kosztuje, a możemy wywołać uśmiech na twarzy chorego chłopca.

Pokażmy, że mamy wielkie serce.

Podarujmy Kubusiowi uśmiech !!!

Liczymy na waszą empatię

Wolontariusze

Wykonane kartki prosimy przynosić do p. Karoliny Frąk do dnia 11 maja 2015r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie "Uzależnia mnie tylko sport".  Jest to program finansowany z funduszy Unijnych, rodzice nic nie płacą, na każde zawody zostaną dowiezieni specjalnym autokarem, otrzymają wyżywienie, a jest też szansa na bardzo cenne nagrody! Jeśli lubicie spędzać aktywnie czas z dziećmi, to dla Was świetna propozycja spędzenia kilku wiosennych sobót "na sportowo"! Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

DSC 4471

 

W środę nasi gimnazjaliści zmagali się z egzaminami z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, a Kolorowi Studenci z klasy IV wzięli udział w VII wykładzie Kolorowego Uniwersytetu pt: Chemia Piórnika, który poprowadził dr Grzegorz Krzyśko.

Czytaj więcej...

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja Śmigielskiej Wiosny Turystycznej z metą  rajdu rowerowego w naszej szkole w Bronikowie.

Czytaj więcej...

Od wtorku 21 kwietnia do czwartku 23 kwietnia klasa III gimnazjum pisze egzaminy. Te dni są w naszej szkole DNIAMI WOLNYMI OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH, wobec tego LEKCJI NIE MA!!!

Zgodnie z planem wracamy do szkoły w najbliższy piątek, 24 kwietnia. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie na prezentację multimedialną "Razem przeciwko przemocy". 

 

Regulamin znajduje się TUTAJ

DSC 4455

W dniu 15 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbyły się obchody Szkolnego Dnia Profilaktyki. Tegoroczne święto przebiegało pod hasłem „Zdrowie kochamy, więc o nie dbamy”. Jak co roku, dzień ten w naszej szkole obchodziliśmy w miesiącu kwietniu, albowiem właśnie kwiecień jest miesiącem kultury zdrowotnej. Organizatorkami imprezy były p. Karolina Frąk, pedagog szkolny oraz z p. Jadwiga Kuśnierczak, nauczycielka biologii. 

Czytaj więcej...

DSC00065

 

13 kwietnia odbył się Konkurs Recytatorski poezji Ludwika Jerzego Kerna "Świat, w którym nie ma drzwi..." dla klas "0" - III. Dzieci przygotowały recytacjęwierszy poety. Komisja wyłoniła czworo zwyciezców:

Czytaj więcej...

DSC00039

 

Dnia 13 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pamięci Ofiar Katyńskich, a tym samym Dzień Patrona Szkoły ppor. Stefana Rysmanna. Klasy "0" - IV wzięły udział  w uroczystym apelu połączonym z prelekcją pana dyrektora Piotra Filipowicza.

Czytaj więcej...