Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM ZDALNEGO NAUCZANIA W OKRESIE KRYZYSU SPOWODOWANEGO KORONAWIRUSEM PROSZĘ UCZNIÓW I RODZICÓW KLAS V – VIII, KTÓRZY NIE MOGĄ SIĘ ZALOGOWAĆ NA IDZIENNIKO WYSYŁANIE POPRZEZ KOMUNIKATOR IDZIENNIKA LUB MAILEM NA ADRES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. PROŚBY DO DYREKTORA O PRZESŁANIE LOGINU I NOWEGO HASŁA DO IDZIENNIKA DLA DZIECKA. POSTARAM SIĘ TO NIEZWŁOCZNIE PRZYGOTOWAĆ I PRZESŁĄĆ INFORMACJĘ ZWROTNĄ. 

DLA UCZNIÓW ZDALNE NAUCZANIE TO ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE. NA RAZIE SĄ TO RACZEJ POWTÓRKI I UTRWALENIA, ALE W NAJBLIŻSZYM CZASIE MA BYĆ W TEN SPOSÓB WPROWADZANY NOWY MATERIAŁ, WIĘC KAŻDY UCZEŃ MUSI MIEĆ KONTAKT Z NAUCZYCIELEM.

UCZNIOM KLAS I – III INFORMACJE O ZADANYM MATERIALE PRZEKAZUJĄ RODZICE, ALE JEST TEŻ MOŻLIWE AKTYWOWANIE KONT UCZNIOM, JEŚLI TEGO SOBIE RODZICE ŻYCZĄ. PROSZĘ O INDYWIDUALNE ZGŁOSZENIA W TEJ SPRAWIE.

DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZDALNE NAUCZANIE NIE OBEJMUJE, ALE BYĆ MOŻE WDROŻYMY JAKIEŚ PROPOZYCJE SZCZEGÓLNIE DLA DZIECI Z ZERÓWKI. INFORMACJE W TEJ SPRAWIE POJAWIĄ SIĘ NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO TYGODNIA NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY I BĘDĄ UZALEŻNIONE OD DALSZEGO ROZWOJU SYTUACJI W POLSCE.

Dyrektor Szkoły

Piotr Filipowicz

W związku z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej wdrażamy zdalne nauczanie, polegające na przekazywaniu uczniom zadań związanych przede wszystkim z utrwaleniem materiału oraz rozwijaniem kreatywności i kompetencji kluczowych. Pracujemy wraz z nauczycielami nad wypracowaniem spójnych narzędzi , które umożliwią lepszy kontakt z uczniami i interakcję. Bardzo proszę rodziców i uczniów o logowanie si.ę do idziennika i sprawdzanie wiadomości od nauczycieli. To bardzo ważne, żebyśmy byli w kontakcie! W razie problemów z logowaniem proszę o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W trybie pilnym będę odblokowywał konta i ustawiał tymczasowe hasła, żeby wszyscy mogli bez problemów korzystać z komunikatora oraz sprawdzać inne wiadomości na idzienniku. Zachęcam też do zgrywanie na smartfony i tablety darmowej  aplikacji „idziennik mobile”. Poniżej linki do ważnych stron dla rodziców uczniów i dzieci przedszkolnych. Przypominam też o zachowaniu ostrożności i przestrzeganiu zasad związanych z ochroną przed koronawirusem!!!

PASMA EDUKACYJNE TVP

ZDALNE LEKCJE

Dyrektor Szkoły

mgr Piotr Filipowicz

korona2

korona

W związku z zagrożeniem koronawirusem z dniem 12.03.2020 (CZWARTEK) zawieszam zajęcia w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie. Zawieszenie obowiązuje do odwołania.

Czytaj więcej...

20200305 105555

 

W czwartek 5 marca w Śmiglu odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego konkursu "Młodzież Zapobiega Pożarom". W konkursie  brało udział po sześciu reprezentantów z każdej szkoły, trzech w kategorii klas I-VI i trzech w kategorii kl. VII-VIII.

Czytaj więcej...

koronawirus

 

 

20200303 211749

 

Dnia 3 marca br. w naszej szkole odbył się Jubileuszowy XX Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii" pod patronatem Burmistrza Śmigla. Uczniowie zmagali się z trudnościami ortograficznymi w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Łącznie o tytuł mistrza walczyło 30 uczniów ze szkół naszej gminy.

Czytaj więcej...

Dnia 26 lutego przedszkolaki wraz z wychowawczyniami udały się do MOK-u w Lesznie, żeby wziąć udział w musicalu  ''Przygody Wilka i Zająca".

Czytaj więcej...

1920x810

 

W piątek 28 lutego uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w projekcie upamiętniającym żołnierzy wyklętych. Na początku spotkania pan  dyrektor przypomniał dlaczego powinniśmy pamiętać o  żołnierzach wyklętych. 

Czytaj więcej...