Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

20200217 122614

 

W poniedziałek reprezentacje klas V i VI chłopców i dziewcząt uczestniczyły w mistrzostwach gminy w unihokeju.  Zawody rozgrywane były w Śmiglu i na starcie stanęły cztery drużyny chłopców i dziewcząt ze szkół  naszej gminy. Rozgrywki toczone były systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej...

Na stronie internetowej szkoły w zakładce plan zajęć pozalekcyjnych umieszczone są harmonogramy zajęć dodatkowych z języka angielskiego, matematyki i języka polskiego na II semestr roku szkolnego 2019/2020. Prosimy o zapoznanie się z nimi. 

 

Przypominam, że w najbliższym tygodniu zajęcia mają: 

Czytaj więcej...

20200212 114951

 

W środę 12. lutego chłopacy klas VII i VIII reprezentowali w Śmiglu naszą szkołę w mistrzostwach gminy młodzieży w unihokeju. W kategorii chłopców wystartowały cztery drużyn. Po zaciętej rywalizacji ostatecznie drużyna z Bronikowa zajęła III. miejsce. Gratulację dla uczestników.

Czytaj więcej...

20200211 170038

 

We wtorek 11. lutego reprezentacja naszej szkoły miała okazję obejrzenia na żywo mitingu lekkoatletycznego Orlen Cup w Łodzi.

Czytaj więcej...

Rekrutacja dzieci do przedszkola i klasy I na rok szkolny 2020/2021

 

W dniach od 18 marca 2020 r. od godziny 800 do dnia 3 kwietnia 2020 r. do godz. 1500 w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie odbędzie się rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021.

Rodziców dzieci 3--letnich, 4- letnich, 5 - letnich, które uczęszczają do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie i w następnym roku szkolnym będą kontynuować edukację przedszkolną w naszej szkole- prosimy o wypełnienie:

Czytaj więcej...

W zakładce Dokumenty szkoły: Rekrutacja pojawiły się Zarządzenia Burmistrza Śmigla odnośnie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klasy I. Prosimy o zapoznanie się z informacjami. 

20200121 081440
 
Jeszcze przed feriami uczniowie klasy 6 na zakończenie spotkań z lekturą Rafała Kosika pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" opracowali w parach - wynalazek. Każda para musiała złożyć wniosek w Biurze Patentowym Felixa, Neta i Niki, w którym należało przedstawić ów wynalazek, opisać jego zalety i działanie.

Czytaj więcej...

plan semestr2

KLIKNIJ w obrazek, aby powiększyć

W dniu 22 stycznia 2020r. odbyło się spotkanie profilaktyczne pt. „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”, z policjantem asp. Mariuszem Wojciechowskim z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej. Podczas spotkania poruszona została kwestia narkotyków i dopalaczy oraz ich skutków zdrowotnych i prawnych.

Czytaj więcej...

PC201635

 

„W wigilijny wieczór, niech kolęda płynie” tymi słowami 20 grudnia rozpoczęło się tradycyjne wspólne spotkanie bożonarodzeniowe w naszej szkole. Z tej okazji, po spotkaniach opłatkowych z wychowawcami w klasach, wszyscy uczniowie   i nauczyciele przeszli do sali gimnastycznej.

Czytaj więcej...