Vinaora Nivo Slider

biblioteka

 

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek dzieci z klasy II złożyły pani Asi życzenia.

 

 targi

 

Szanowni uczniowie, w imieniu Pana Grzegorza Kozaka zapraszam Was na godzinne zajęcia online, które odbędą się 7 maja tj. w piątek, w godzinach 14.00-15.00.

Webinar jest częścią Targów Edukacyjnych 2021, odbywających się w tym roku w wersji online pod hasłem „Uwaga Edukacja”.

Poniżej jest link do rejestracji, po której każdy otrzyma na podany podczas rejestracji e-mail bezpośredni link do wydarzenia na YouTube.

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 7-8 maja odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EDUKACYJNYCH pn. UWAGA EDUKACJA, której organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego Departament Edukacji i Nauki oraz Grupa MTP.

Ta edycja jest wyjątkowa, bo po raz pierwszy odbędzie się ON-LINE. Ale będzie się działo jeszcze więcej niż rok temu.

Zachęcamy Państwa szczególnie do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, które jak zawsze będą darmowe, a jest to m.in.:

  • Wycieczka zawodowa online. Predyspozycje – ich rola i znaczenie.

Czytaj więcej...

image001

 

29 kwietnia chętni uczniowie klasy 1,3 i 4 brali udział w Międzynarodowym Konkursie Szybkiego Mnozenia.

Czytaj więcej...

Od 4 maja uczniowie klas 1-3 wracają do nauki stacjonarnej w szkole. Zajęcia będą odbywały się według planu sprzed zdalnego nauczania.
Dowozy poranne oraz odwozy po zajęciach będą realizowane według dotychczasowego schematu Proszę też rodziców o śledzenie na bieżąco informacji od wychowawców.
Starsze klasy będą realizowały zajęcia w formie zdalnej według dotychczasowego planu do 14 maja, od 17 maja przejdą w tryb hybrydowy. Szczegóły tego rozwiązania zostaną podane w przyszłym tygodniu.
PRZYPOMINAM O MASECZKACH DLA DZIECI ORAZ ZACHOWANIU REŻIMU SANITARNEGO. DZIECKA Z JAKIMIKOLWIEK OBJAWAMI INFEKCJI NIE PRZYSYŁAMY DO SZKOŁY.
Pozdrawiam!
Piotr Filipowicz, dyrektor szkoły

Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie zaprosiła do wzięcia udziału w XXI Ogólnopolskim Konkursie Papieskim. W tym roku hasłem przewodnim konkursu jest: Jan Paweł II niosący młodzieży dobrą nowinę - „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.”

 

Konkurs skierowany jest dla młodzieży ur. w 2001 roku i młodszej.

Czytaj więcej...

Anioy Marysi

Projekt edukacyjny strona

Konkurs plakat

 

Zadanie konkursowe dla uczniów:

Opisz w formie  tekstowej, jakie kryteria i powody będziecie brać pod uwagę, przy podejmowaniu decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Opiszcie nie tylko te najważniejsze wg Was powody i kryteria, ale i te mniej ważne.

         Zasady konkursu są przedstawione w regulaminie. Dla zwycięzców Organizator ufunduje 5 atrakcyjnych nagród – głośniki bezprzewodowe JBL. 

 


DORADZTWO ZAWODOWE


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY + RODO

 

REGULAMIN