Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DSC 3957

W dniu dzisiejszym została zmodernizowana pracownia językowa. Pojawiła się w niej nowoczesna tablica interaktywna.

Czytaj więcej...

 

DSC08504

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją dzień 25 listopada w oddziale przedszkolnym upłynął pod znakiem Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

 

Dnia 27.11.2014r. dzieci z klasy 0 – III  pod opieką swoich wychowawców udały się do sali zabaw Nurfik do Kościana.

Czytaj więcej...

 

W Dniu Edukacji Narodowej 21 uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej i15 gimnazjalistów zostało przyjętych do grona uczniów naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w obecności zaproszonych gości, pracowników szkoły i uczniów. 

Czytaj więcej...

 

W październiku po raz kolejny już grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w XIII Rajdzie Różańcowym. Pośród pól i miejscowości gminy Śmigiel, w duchu modlitwy różańcowej zmierzali z Bojanowa do Górki Duchownej. Pątnikom po raz pierwszy towarzyszyły relikwie Świętego Jana Pawła II, które były niesione przez uczestników rajdu.

Czytaj więcej...

 

DSC08449

 

Dnia 27 listopada 2014r. w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa. Frekwencja, jak zawsze, dopisała, a młodzież bawiła się do samego końca. 

Czytaj więcej...

 

W dniu 27 listopada 2014r. odbyło się podsumowanie konkursu „Savoir vivre”. Organizatorkami konkursu były p. Karolina Frąk oraz p. Magdalena Bartkowiak wraz z Samorządem Uczniowskim. Głównym celem konkursu było promowanie właściwego i odpowiedniego zachowania.

Czytaj więcej...

 

28 listopada 2014r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - każdy uczeń, który przyniesie w tym dniu pluszaka i posadzi go na ławce, jest zwolniony z odpowiedzi; nauczyciele również są zaproszeni do udziału w zabawie;

 

5 grudnia 2014r. MIKOŁAJKOWY DZIEŃ KOLORU - każdy uczeń, który ubierze się w tym dniu na czerwono , jest zwolniony z odpowiedzi; nauczyciele również są zaproszeni do udziału w zabawie;

 

Zachęcamy do zbiórki baterii, makulatury i nakrętek. Zebrane rzeczy przekazujemy p. Karolinie Frąk.

 

Zaktualizowano także zakładkę TERMINY ZEBRAŃ Z RODZICAMI oraz KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

 

SZOPKA

 

W zakładce "Plan konkursów" pojawił się nowy konkurs pt: "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa". Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich uczniów szkoły podstawowej :)

 13

 

W wyśmienitych nastrojach klasa IV z panią Aldoną Świeczkiewicz wyruszyła na kolejny wykład Kolorowego Uniwersytetu do Poznania.

Czytaj więcej...