Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

          Przepraszamy za ponad miesięczny brak aktualizacji na naszej stronie internetowej.  Postaramy się to nadrobić i regularnie umieszczać aktualne informacje, galerie i artykuły. W trosce o język ojczysty, prosimy informować nas o znalezionych w publikowanych tekstach błędach językowych wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Będziemy też wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie, które pomogą  nam w doskonaleniu naszego internetowego okna na świat.

 

dyrektor szkoły

mgr Piotr Filipowicz

 

 

 

 

WINTER FESTW ramach projektu MEN pt: "Szkoła z pasją" organizowany jest WINTER FEST - cykl koncertów muzyki rockowej, gdzie swe umiejętności zaprezentują zespoły szkolne oraz lokalni artyści.

Startujemy o godzinie 17:00 w następujące dni:

          30 stycznia 2012 - BRONIKOWO- świetlica szkolna

          1 lutego 2012 - ŚMIGIEL - aula Gimnazjum

Wystąpią:

          • zespół z Gimnazjum w Śmiglu

          • zespół 3PO3 z Bronikowa

          • Olaf Siejak z zespołem

          • Piotr Filipowicz

support: zespół 50% z Morownicy

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! WSTĘP WOLNY!!!

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO SENIORA NA LUDOWO!!! Tradycyjnie nasza szkoła organizuje święto dla wszystkich seniorów z naszego obwodu szkolnego. Zapraszamy dziadków, babcie ale również osoby samotne, które w naszej szkole nie maja swoich wnuków na niezapomniane spotkanie 31 stycznia o godzinie 1000 w programie m. in. występy artystyczne dzieci, kabarety, wspólne śpiewanie piosenek ludowych, pyszny poczęstunek z kawą i herbatą! Serdecznie zapraszamy!!!

 

 senior

UWAGA!!! Dnia 23 stycznia odbędzie się zebranie z rodzicami (wywiadówka semestralna)

          •  16.00 – zebranie Rady Rodziców

          •  17.00 – zebranie z rodzicami klas „0” – III

          •  17.30 – zebranie z rodzicami klas IV – VI i gimnazjum

 

 

Tradycyjnie w karnawale klasy IV – VI szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści prezentują autorskie interpretacje choreograficzne wybranych piosenek.

 

Czytaj więcej...

RADA RODZICÓW PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BRONIKOWIE SERDECZNIE ZAPRASZA NA BAL KARNAWAŁOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 11 LUTEGO OD GODZINY 19.00 DO 4.00 W SALI WIEJSKIEJ W BRONIKOWIE

Czytaj więcej...

          Uff! Ciężki dzień i kawałek nocy za sztabem i wolontariuszami WOŚP w Bronikowie. Wszyscy jednak jesteśmy zgodni – warto było! Zebraliśmy ogółem 2135,54 zł, w tym 512 zł w ramach licytacji i 1623,54 zł do puszek.

Czytaj więcej...

W najbliższą niedzielę po raz dwudziesty gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Tradycyjnie w naszej szkole powstał niezależny, profesjonalnie przygotowany sztab. Nasi wolontariusze WOŚP będą działać już od rana, a kulminacją będzie koncert połączony z licytacją wielu cennych przedmiotów ofiarowanych na Orkiestrę, w tym oryginalne pamiątki od Jurka Owsiaka! !! W koncercie wystąpią:

  • Szkolny zespół rockowy „3po3” z ostrym repertuarem
  • Nie mniej ostro przygra kolejny zespół „50%”założony przez naszych uczniów z Morownicy
  • Pan Piotr Filipowicz na ukojenie rockowych emocji zagra i zaśpiewa kilka własnych piosenek z nurtu „Krainy łagodności”
  • Prawdziwą gwiazdą będzie pan Tadeusz Biały, światowej sławy wirtuoz gry na… pile!!!
  • Po koncercie będzie można się parę chwil zabawić przy muzyce świetnego zespołu „Akces”

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Sali Wiejskiej w Bronikowie

w niedzielę, 8 stycznia od godziny 1500 do 1800

na zakończenie pokaz sztucznych ogni

czyli tradycyjne „światełko do nieba”!

serdecznie zapraszamy!

„Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.”

Wesprzyjcie nas swym groszem!

wosp

 

 

 

Z nowym rokiem witamy na naszej nowej stronie internetowej!!! Życząc naszym gościom zdrowia, szczęścia i spełnienia noworocznych postanowień zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony. Czeka tu na Was wiele przydatnych a czasem i fascynujących informacji, galeria z pięknymi zdjęciami oraz aktualności z życia szkoły. Zapraszam też do współredagowania strony poprzez przysyłanie ciekawych artykułów, zdjęć (również tych z dawnych czasów) czy historii rodzinnych związanych z miejscowościami należącymi do naszego obwodu szkolnego. Adres kontaktowy strony to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imieniu całej szkolnej społeczności bardzo dziękuję panu Piotrowi Fęglerskiemu za profesjonalne przygotowanie strony i merytoryczną nad nią opiekę.

 

                                                                  Dyrektor szkoły

                                                                  mgr Piotr Filipowicz