Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Informacja na 07.04.2019 godz. 22.00.

W dniu jutrzejszym rozpoczyna się strajk organizowany przez ZNP.

Nie będzie jutro zajęć, autobus szkolny nie pojedzie.

Nowe informacje będą na stronie internetowej, Fb i komunikatorze jutro ok 8.00. Pozdrawiam! Piotr Filipowicz, dyrektor szkoły.

Na chwilę obecną nie ma nowych informacji, a kolejny komunikat będzie na stronie i FB najpóźniej o 22:00.

Na chwilę obecną strajk się raczej rozpocznie i lekcji jutro nie będzie. Proszę jednak śledzić komunikator i stronę internetową szkoły. Egzamin gimnazjalny się odbędzie, poczyniłem już pierwsze kroki w celu bezpiecznego przeprowadzenia egzaminu. Klasa 3gim przyjeżdża w środę do szkoły autobusem szkolnym. Szczegóły przekażę jutro. Kolejne komunikaty dzisiaj późnym popołudniem, następ y o 23.00, a kolejny o 5.30 jutro.

Pozdrawiam! Piotr Filipowicz

INFORMACJE BIEŻĄCE 28.03.2019 (czwartek)

W najbliższą sobotę, 30 marca od 900 do 1200 zapraszamy na tradycyjne pozimowe porządkowanie parku szkolnego

Czytaj więcej...

IMG 20190322 114705 BURST001 COVER

„Zaowocuj zdrowiem”
 
Szkolny Dzień Profilaktyki i Dzień Wiosny w szkole

Czytaj więcej...

Uwaga!

Od dnia 18 marca 2019 roku od godziny 1200 do 25 marca 2019 r. do godz. 15 00 rodzice dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych mogą składać w sekretariacie szkoły "Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie w roku szkolnym 2019/2020."

 

OŚWIADCZENIE

IMG 20190308 105313

W dniu 8 marca 2019r. uczniowie klas V i VIII szkoły podstawowej wraz z p. Joanną Głowacką-Wieczorek oraz p. Karoliną Frąk udali się na kręgielnię do Family Club w Śmiglu. Wyjazd był nagrodą za zajęcia przez te klasy pierwszego miejsca w grze szkolnej pt. „Wielkopolanin – brzmi dumnie”.

Podczas zabawy na kręgielni panowała miła i sympatyczna atmosfera. Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli zadowoleni i usatysfakcjonowani nagrodą.

Wychowawczynie

GALERIA

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie

ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki.

Nabór

DOKUMENTY

26 lutego uczniowie klasy V tj. Nadia Janicka i Mariusz Szaferski wzięli udział

w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym Języka Angielskiego "How do you spell it?".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V i VI szkoły podstawowej. Celem jest wyłonienie uczniów, którzy najlepiej opanowali znaczenie wyrazów i zdań oraz pisownię w języku angielskim, a także zachęcenie uczniów do poszerzania zasobu słownictwa, funkcji językowych i zwiększenie świadomości językowej.