Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

Dyrektor szkoły informuje, że z powodu awarii e dziennika informacje do rodziców będą wysłane w najbliższym możliwym terminie.

Drodzy rodzice dzieci przedszkolnych. Również dla waszych dzieci przygotowaliśmy materiały przy pomocy których możecie pracować z dziećmi w domu. Zachęcamy do zaplanowania zajęć dzieciom w domu z uwzględnieniem załączonych materiałów. Dla młodszej grupy oraz na zajęcia języka angielskiego w obydwu grupach zostały przygotowane materiały zbiorcze, a dla oddziału sześciolatków pierwsza część materiałów, do których będziemy dosyłali kolejne. Prosimy o regularne śledzenie naszej strony internetowej. W razie pytań proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ANGIELSKI

GRUPA MŁODSZA

ZERÓWKA

Drodzy ósmoklasiści!

Drodzy uczniowie, nie będziecie mogli skorzystać w tym roku z „Dni otwartych” organizowanych w szkołach ponadpodstawowych na przełomie marca/kwietnia, więc zachęcam Was do zapoznania się z ofertą edukacyjną tych szkół na ich stronach internetowych.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice!

 

Ze względu na zaistniałą sytuację przesyłam Państwu dwa ciekawe linki, które być może ułatwią Państwu przetrwać ten trudny okres.

Pierwszy z nich dotyczy bajki o Królu Wirusie i dobrej kwarantannie. Polecam tego audiobooka przede wszystkim rodzicom dzieci w młodszym wieku szkolnym.

Czytaj więcej...

Nauczyciele wszystkich przedmiotów uprzejmie proszą, aby każdy uczeń od klasy 5 do 8 posiadał WŁASNE konto na e-dzienniku.
Ma ono służyć do kontaktów między nauczycielem a uczniem, więc należy z niego KORZYSTAĆ.
Statystyki logowań sprawdzone przez wychowawców dowodzą, że niewielu uczniów takie konto posiada i czynnie z niego korzysta.
W celu utworzenia takiego konta prosimy kontaktować się z Dyrektorem Szkoły.
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny nasi uczniowie stworzyli "Marzanny XXI wieku". W akcję włączyli się uczniowie klasy VI, V, III, I oraz jeden przedszkolak :)
Bardzo dziękuję uczniom za zaangażowanie.
P.Jurga

 

 • D.Dutkiewicz
 • I.Mikoajczak 2
 • I.Mikoajczak
 • J.Lorenz
 • M.Kubiak
 • M.Rodewald
 • M.Strak
 • M.Szymaski
 • Marcelina Sobecka
 • N.Grochowa
 • O.Krupka
 • Sz.Borowicki
 • Sz.KAsperski
 • W.Ambrowczyk
 • W.Wasielewski

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM ZDALNEGO NAUCZANIA W OKRESIE KRYZYSU SPOWODOWANEGO KORONAWIRUSEM PROSZĘ UCZNIÓW I RODZICÓW KLAS V – VIII, KTÓRZY NIE MOGĄ SIĘ ZALOGOWAĆ NA IDZIENNIKO WYSYŁANIE POPRZEZ KOMUNIKATOR IDZIENNIKA LUB MAILEM NA ADRES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. PROŚBY DO DYREKTORA O PRZESŁANIE LOGINU I NOWEGO HASŁA DO IDZIENNIKA DLA DZIECKA. POSTARAM SIĘ TO NIEZWŁOCZNIE PRZYGOTOWAĆ I PRZESŁĄĆ INFORMACJĘ ZWROTNĄ. 

DLA UCZNIÓW ZDALNE NAUCZANIE TO ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE. NA RAZIE SĄ TO RACZEJ POWTÓRKI I UTRWALENIA, ALE W NAJBLIŻSZYM CZASIE MA BYĆ W TEN SPOSÓB WPROWADZANY NOWY MATERIAŁ, WIĘC KAŻDY UCZEŃ MUSI MIEĆ KONTAKT Z NAUCZYCIELEM.

UCZNIOM KLAS I – III INFORMACJE O ZADANYM MATERIALE PRZEKAZUJĄ RODZICE, ALE JEST TEŻ MOŻLIWE AKTYWOWANIE KONT UCZNIOM, JEŚLI TEGO SOBIE RODZICE ŻYCZĄ. PROSZĘ O INDYWIDUALNE ZGŁOSZENIA W TEJ SPRAWIE.

DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZDALNE NAUCZANIE NIE OBEJMUJE, ALE BYĆ MOŻE WDROŻYMY JAKIEŚ PROPOZYCJE SZCZEGÓLNIE DLA DZIECI Z ZERÓWKI. INFORMACJE W TEJ SPRAWIE POJAWIĄ SIĘ NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO TYGODNIA NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY I BĘDĄ UZALEŻNIONE OD DALSZEGO ROZWOJU SYTUACJI W POLSCE.

Dyrektor Szkoły

Piotr Filipowicz

W związku z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej wdrażamy zdalne nauczanie, polegające na przekazywaniu uczniom zadań związanych przede wszystkim z utrwaleniem materiału oraz rozwijaniem kreatywności i kompetencji kluczowych. Pracujemy wraz z nauczycielami nad wypracowaniem spójnych narzędzi , które umożliwią lepszy kontakt z uczniami i interakcję. Bardzo proszę rodziców i uczniów o logowanie si.ę do idziennika i sprawdzanie wiadomości od nauczycieli. To bardzo ważne, żebyśmy byli w kontakcie! W razie problemów z logowaniem proszę o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W trybie pilnym będę odblokowywał konta i ustawiał tymczasowe hasła, żeby wszyscy mogli bez problemów korzystać z komunikatora oraz sprawdzać inne wiadomości na idzienniku. Zachęcam też do zgrywanie na smartfony i tablety darmowej  aplikacji „idziennik mobile”. Poniżej linki do ważnych stron dla rodziców uczniów i dzieci przedszkolnych. Przypominam też o zachowaniu ostrożności i przestrzeganiu zasad związanych z ochroną przed koronawirusem!!!

PASMA EDUKACYJNE TVP

ZDALNE LEKCJE

Dyrektor Szkoły

mgr Piotr Filipowicz

korona2

korona