Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

31 MAJA wiatowy Dzie bez Papierosa 2 DZIEŃ BEZ PAPIEROSA – KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I - III

W niedzielę 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Święto zostało zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia. Zwraca uwagę na zagrożenia związane z używaniem tytoniu. W naszej szkole realizujemy program edukacji antynikotynowej „Nie pal przy mnie, proszę!” , który jest adresowany dla uczniów klas I – III i ich rodziców.

Program ten jest kolejnym ważnym elementem programu profilaktycznego realizowanego w naszej szkole w ciągu całego roku. Stanowi on niejako dopełnienie Dnia Profilaktyki, obchodzonego w naszej szkole w dniu 21 marca.      

Czytaj więcej...

Trzecioklasiści stworzyli piękne opowiadania, którymi zechcieli podzielić się z innymi. Miłego czytania :) 

 

  • Gdzie-koty-chodz-noc-natalia
  • Jak-poznaam-Spajka-majka
  • Majwka-amelka
  • Wakacje-Filip

 

L.Stanek

Poniżej znajdziecie Państwo procedury bezpieczeństwa , z którymi należy się szczegółowo zapoznać przed posłaniem dziecka do szkoły. Pod procedurami znajdują się także dwa dokumenty do pobrania, które należy wypełnić. Dokumenty wraz z procedurami na stałe znajdą się w zakładce SZKOLNE PROCEDURY

 

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Czytaj więcej...

 

Informacja do pobrania poniżej:

 

Do pobrania

 

Drodzy rodzice!

 

Od 25 maja będzie można przysłać dziecko do oddziału przedszkolnego oraz klas I - III. Decyzja należy do rodziców. Będą to zajęcia opiekuńcze z elementami dydaktyki. Zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz GIS szkoła będzie zobowiązana przestrzegać surowych procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci. Szczegółowe procedury zostaną opublikowane na stronie szkoły w dniu jutrzejszym. Prześlę je również rodzicom poprzez komunikator idziennika.

Informuję, że nie zostanie uruchomiony autobus szkolny, tak więc za dowóz i odwóz dzieci będą odpowiedzialni rodzice.

Czytaj więcej...

Prace klasy 2.

 

kapliczki bronikowo

 

Kapliczki wykonane z darów natury znalezionych w ogródku lub na spacerze ( kamyki, kwiatki, krzewy ozdobne) oraz materiałów znajdujących się w domu.Było to zadanie dla chętnych.

 

Z.Adamczak

IMG 20200508 142054
 
Oto prace naszych przedszkolaków, którzy wzięli udział w plastycznym wyzwaniu.

Mieli przedstawić swojego ulubionego bohatera bajki lub książki.

Czytaj więcej...

fam

 

Co roku, 15 maja obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Rodzin.

Już dzisiaj chciałaby Was drodzy Rodzice oraz drodzy Uczniowie zaprosić  do wspólnego świętowania.

Chcę Was zachęcić i zaproponować Wam wspólną, rodzinną grę, zaczerpniętą z zasobów internetu, która poprawi niejednemu humor, sprawi radość i zadowolenie, zaciśnie więzi rodzinne.

Czytaj więcej...

 zawod

 

KONKURS „ZAWÓD MARZEŃ”

Zapraszam uczniów klas VI, VII i VIII do konkursu organizowanego przez CWRKDiZ w Lesznie pt. „ZAWÓD MARZEŃ. Opisz swój wybrany lub wymarzony zawód. Dlaczego właśnie ten, jakie według Ciebie stawia wymagania, a jakie daje korzyści”.

Czytaj więcej...