Vinaora Nivo Slider

20171124 124957

                     W piątek 24.11.2017 reprezentacja naszej szkoły brała udział w projekcie edukacyjnym praktyczna lekcja historii - gra miejska w Śmiglu.

Drużyna w składzie Monika Dworczak, Marta Szudra, Dorota Strauchmann, Iga Markowska i Maria Samol pod opieką pana Wojciecha Wieczorka rywalizowała z 11. innymi drużynami z naszej gminy. Uczniowie oprócz dobrej znajomości historii musieli się wykazać także orientacją w terenie, szybkim podejmowaniem decyzji oraz sprawnością fizyczną. Nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze wygrywając całą rywalizację. Podsumowanie gry zakończyło się w restauracji Poemat gdzie burmistrz pani Małgorzata Adamczak pogratulowała wszystkim uczestnikom i wręczyła nagrody. Jeszcze raz gratulujemy naszej reprezentacji.

Wojciech Wieczorek

Gra Miejska w Śmiglu - GALERIA