UWAGA KONKURS!!!

Konkurs dla uczniów klas V-VIII z gminy Śmigiel! Jeśli lubisz rysować, malować, szkicować i chcesz sprawdzić swój talent tworząc ilustracje do publikacji, to właśnie teraz masz szansę! W wyniku trwających warszatatów pisarskich, grupka młodzieży wraz z pisarką, Pauliną Jurgą, tworzy Continue reading

Zawody sportowe w Śmiglu

Dnia 11.05.2024r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych, w Śmiglu. Chłopacy brali udział w turnieju piłki nożnej, natomiast dziewczyny reprezentowały naszą szkołę w turnieju gry w bule, w kategoriach klas IV-VI oraz VII-VIII. Uczniowie zmierzyli się z drużynami ze Continue reading

Gminny konkurs matematyczny

Dnia 8 maja 2024r. w Szkole Podstawowej w Śmiglu odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki” dla klas II i III. Uczniowie, którzy z powodzeniem przebrnęli przez etap klasowy i szkolny zmierzyli się z uczniami ze szkół z Gminy Śmigiel. Continue reading

Przyroda na wesoło w klasie III

Klasa III w ramach powtórzenia wiadomości na temat państw europejskich grała w przyrodniczą grę planszową ,,Państwa Europy”. Taka lekcja wszystkim uczniom się podobała.

Natalia Musielak

Na skróty

Plan lekcji


Dziennik elektroniczny


Biuletyn Informacji Publicznej