Głosujmy na pracę naszej uczennicy Amelii Szymaniak w wojewódzkim finale konkursu historycznego „O LEPSZE JUTRO DLA WAS”

Z radością informujemy, że jedna z prac konkursowych nadesłanych przez naszą szkołę na konkurs historyczny „O lepsze jutro dla Was” w ramach projektu „Wielkopolska – walka i opór 1939 – 1945 dostała się do ścisłego finału i można na nią głosować wchodząc na stronę internetową projektu. Wyróżniona pracą jest projekt medalu pamięci opracowany przez Amelię Szymaniak. Każdy może oddać swój głos wchodząc na stronę projektu:

Trzeba zjechać na dolną część strony, odszukać projekt Amelii Szymaniak i kliknąć „GŁOSUJ”. Z jednego komputera, tabletu, telefonu, laptopa można oddać tylko jeden głos. Liczymy, że wszysce wesprzecie naszą Amelię!!!

W ramach projektu, który jest koordynowany przez nauczyciela historii, pana Wojciech Wieczorka odbyły się już krótkie prelekcje w starszych klasach, uczniowie otrzymali specjalne publikacje, prezentowana jest również specjalne wystawa na piętrze szkoły. Przygotowywane są kolejne etapy projektu, w tym konkurs wiedzy na temat II wojny światowej w Wielkopolsce.

Pozdrawiam! Piotr Filipowicz, dyrektor szkoły